изображение viber 2020 05 01 10 33 30

ВЕЛЬМИШАНОВНІ  ДРУЗІ  І  КОЛЕГИ!

ДОРОГІ  СТУДЕНТИ  ТА  АСПІРАНТИ!

Ось уже майже промайнув ще один навчальний рік – рік наших найкращих сподівань і надій. Багато здійснено благородних справ в ім’я слави і гордості нашої Альма матер. І сьогодні напередодні найпочеснішої дати в її житті – 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини, я хочу привітати вас, вельмишановна громадо, із нашим славним ювілеєм. Майже століття наш університет розвиває українську національну школу, сприяє розвитку освіти і науки України.

Нині, у ці поминальні дні, згадайте всіх тих, які не покладаючи рук, відали своє серце і благородну душу в ім’я нашої Альма матер. Вічна їм пам'ять і низький уклін від багатотисячної університетської громади, викладацького корпусу і студентства.

Травень 2020 р. не буде схожим на попередні роки тому, що тяжкі дні переживає Україна. На Сході продовжується російсько-українська війна, вмирають воїни доблесті і слави за наші миротворчі ідеї, Свободу і державну єдність, а нестабільності в суспільстві сприяє ще й спалах коронавірусної хвороби, що почався у грудні 2019 р.

Шановна громадо історичного факультету! Кому, як не нам з Вами, знати, що уже не вперше в історії народ український об’єднується у скрутні часи. І перемагає. Отож я закликаю Вас як елітну спільноту України до єдності і взаємної підтримки. Цього вимагає час і об’єм всіх тих завдань, які ставить керівництво держави перед колективом – успішне завершення 2019 – 2020 навчального року, проведення на рівні вимог часу вступної компанії 2020 – 2021 рр., а найголовніше – збереження фізичного і морального здоров’я нації. У цьому сила і непереможність України!

Ми схиляємо вдячно голови перед воїнами-захисниками української Незалежності, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, лікарями-патріотами, дивовижними особистостями, які героїчно борються з хворобою віку день і ніч в лікарняних палатах. Всім їм миру, здоров’я і добра!

А колективу факультету я бажаю душевного тепла, мудрості, професійного розуміння і козацького здоров’я. І обов’язково до всього сказаного – миру вам, дорога громадо історичного факультету, в кожну українську сім’ю!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Починаючи з 23 грудня 2019 р. на історичному факультеті УДПУ імені Павла Тичини випускники-магістри розпочали захист магістерських робіт. До державного захисту, згідно попередніх випробувань і результатів антиплагіатського висновку, було допущено всі дипломні роботи магістрів.

изображение viber 2019 12 26 10 03 44

Згідно наказу ректора, №887 о/д, головою комісії було призначено доктора історичних наук, професора Священко Зінаїду Василівну. Заступником – декана факультету, професора Карасевича Анатолія Олександровича.

изображение viber 2019 12 23 11 54 48

Секретарем було призначено викладача кафедри історії України Кукурузу Антонину Василівну.

изображение viber 2019 12 26 10 03 43

Всього роботи захистили 80 магістрантів денної та заочної форм навчання. Комісія визначила кращі захисти і рекомендувала до вступу в аспірантуру наступних випускників – Вербецьку Єлизавету, Магрук Альону, Караман Олесю, Пулю Михайла, Гедзика Андрія, Радчук Анюту.

изображение viber 2019 12 23 11 54 52