Делегація історичного факультету на урочистостях з нагоди 70-річчя перемоги в Корсунь-Шевченківській битві

На запрошення Департаменту освіти і науки Черкаської обласної держадміністрації 14 лютого 2014 року делегація викладачів та студентів історичного факультету брала участь в урочистих заходах з нагоди 70-ї річниці переможної Корсунь-Шевченківської битви.

korsyn 1

У в Музеї історії Корсунь-Шевченківської битви відбулося засідання круглого столу під головуванням голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Борисовича Тулуба. В теплій та затишній атмосфері відбувався діалог між учасниками визначної битви та молодим поколінням, яке представлене було студентством Черкащини. Найбільше звісно вразило знайомство з учасниками Корсунь-Шевченківської битви. Це неперевершено сильні духом люди, деяким навіть важко пересуватися, але вони все одно приїхали на цю зустріч, на місце, де їх було поранено, а їхні друзі загинули. Зі сльозами на очах ветерани згадували ті важкі, але такі вражаючі та унікальні події переможної битви, яку ще називають "Українським Сталінградом".

korsyn 2

Після закінчення круглого столу всі учасники отримали цінні подарунки від голови Черкаської облдержадміністрації С.Б. Тулуба. На урочистостях було відзначено подвиг бійців Корсунь-Шевченківської операції та нагороджено державними нагородами і почесними грамотами України.

korsyn 3

Студенти Софія Соломаха, Ольга Перепелюк, Богдан Машкаринець, Любов Черевко, Сергій Крикун та заступник декана історичного факультету доцент Ольга Володимирівна Скус вдячні адміністрації університету, в особі ректора професора Побірченко Наталії Семенівні, яка делегувала їх на таке визначне дійство, а також голові Черкаської облдержадміністрації С.Б. Тулубу за можливість познайомитися з учасниками Корсунь-Шевченківської битви та доторкнутись до величного подвигу українського народу в Другій світовій війні.

korsyn 4