80630665 639815813510264 7120579245851541504 o

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ДОРОГІ СТУДЕНТИ!

На порозі Новий 2020 рік. Рік надій і сподівань українців, як у сфері внутрішнього життя, так і міжнародних стосунків. Мабуть найбільше чекаємо всі ми миру, тоді й іншим проблемам автоматично увімкнеться зелене світло.

Навчальний процес на історичному факультеті вибудований так, що майбутні державотворці вміло поєднують вивчання обов’язкових навчальних дисциплін з формуванням життєвої позиції, національним і патріотичним вихованням. Цьому сприяє вміло та логічно продумана науково-навчальна та виховна робота на факультеті. Яскравий приклад – уже у листопаді вигране третє місце на Всеукраїнському турнірі істориків, досить активна участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та підготовка до Всеукраїнських предметних олімпіад. А оригінальна і емоційно насичена програма презентації першого курсу показала всім, що завершувати перший свій навчальний семестр збирається курс, який досить гарно себе зарекомендував  як у навчальних аудиторіях так і на креативному подіумі  студентського життя.

У цьому плані вибудовувалася вся навчальна, наукова і виховна робота на факультеті. Перед студентською аудиторією виступали запрошені відомі науковці України, були проведені професійно аргументовані засідання навчальних лабораторій, оригінально відзначені професійні та державні свята, професорсько-викладацький склад взяв участь у Міжнародних та Всеукраїнських наукових форумах у Республіці Польща, Молдові, Туреччині, Хорватії, Швейцарії, Литві та Україні. Була підготовлена низка монографій та навчальних посібників, захищено три кандидатські дисертації. Ще стільки ж чекають попереднього захисту. Це вагомий доробок всього колективу факультету до Нового року у науковій скарбниці університету напередодні його акредитації.

Деканат, студентська рада факультету щиро вітає шановану громаду істориків з передноворічними святами, Новим 2020 роком і Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам, дорогі друзі, миру і Божої благодаті, доброти і мудрості, сімейного благополуччя і душевної рівноваги.

З прийдешнім Новим Роком!

Історичний факультет – запорука успіху!

Обираючи майбутню професію перед вступниками закономірно постає питання: а де я зможу працювати після завершення навчання. Побутує думка, що випускники історичного факультету мають лише одну перспективу – вчитель історії у школі. Однак цей стереотип успішно розвіюють випускники нашого факультету, які своєю біографією підтверджують, що випускники історичного факультету можуть бути успішними як на освітянській ниві, так і в інших галузях.

3spy5abOnfA

Випускники-історики, які працюють на освітянській ниві досягли значних результатів. Зокрема серед них вже є фахівці, які отримали звання Заслужений вчитель України, працють у відділах освіти, обіймають керівні посади, та, найголовніше, зарекомендували себе як компетентні педагоги. Нашими випускниками зреалізовано кілька міжнародних учнівських проектів, завдячуючи яким школярі побували за кордоном та отримали незабутні враження.

Затребувані наші випускники  і у технікумах, училищах та коледжах. В цих закладах освіти випускники історичного факультету забезпечують викладання фахових дисциплін, а інколи вже й очолюють згадані заклади.

Чимала кількість випускників факультету стали науковцями. Зокрема кандидатські дисертації вже захистили 15 випускників нашого факультету, ще кілька випускників завершують роботу над дисертаційними дослідженнями.

vupysk

У студентів-істориків впродовж навчання формується звичка постійного порівняння та аналізу, виробляється автоматичний навик виробляти казуальні звязки – що до чого може призвести. Ці та інші вміння роблять затребуваними істориків у різних сферах. Сьогодні наші випускники успішні в політиці, журналістиці, органах державної влади, бізнесі.

Ми пишаємося успіхами наших випускників та формуємо літопис їх досягнень! Шановні наші випускники! Звертаємося до Вас з пропозицією заповнити спеціальну форму, завдячуючи якій ми зможемо підтримувати з Вами зв'язок та  мати найсвіжішу інформацію про ваші успіхи!