uken

Блог декана

изображение viber 2020 05 01 10 33 30

ВЕЛЬМИШАНОВНІ  ДРУЗІ  І  КОЛЕГИ!

ДОРОГІ  СТУДЕНТИ  ТА  АСПІРАНТИ!

Ось уже майже промайнув ще один навчальний рік – рік наших найкращих сподівань і надій. Багато здійснено благородних справ в ім’я слави і гордості нашої Альма матер. І сьогодні напередодні найпочеснішої дати в її житті – 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини, я хочу привітати вас, вельмишановна громадо, із нашим славним ювілеєм. Майже століття наш університет розвиває українську національну школу, сприяє розвитку освіти і науки України.

Нині, у ці поминальні дні, згадайте всіх тих, які не покладаючи рук, відали своє серце і благородну душу в ім’я нашої Альма матер. Вічна їм пам'ять і низький уклін від багатотисячної університетської громади, викладацького корпусу і студентства.

Травень 2020 р. не буде схожим на попередні роки тому, що тяжкі дні переживає Україна. На Сході продовжується російсько-українська війна, вмирають воїни доблесті і слави за наші миротворчі ідеї, Свободу і державну єдність, а нестабільності в суспільстві сприяє ще й спалах коронавірусної хвороби, що почався у грудні 2019 р.

Шановна громадо історичного факультету! Кому, як не нам з Вами, знати, що уже не вперше в історії народ український об’єднується у скрутні часи. І перемагає. Отож я закликаю Вас як елітну спільноту України до єдності і взаємної підтримки. Цього вимагає час і об’єм всіх тих завдань, які ставить керівництво держави перед колективом – успішне завершення 2019 – 2020 навчального року, проведення на рівні вимог часу вступної компанії 2020 – 2021 рр., а найголовніше – збереження фізичного і морального здоров’я нації. У цьому сила і непереможність України!

Ми схиляємо вдячно голови перед воїнами-захисниками української Незалежності, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, лікарями-патріотами, дивовижними особистостями, які героїчно борються з хворобою віку день і ніч в лікарняних палатах. Всім їм миру, здоров’я і добра!

А колективу факультету я бажаю душевного тепла, мудрості, професійного розуміння і козацького здоров’я. І обов’язково до всього сказаного – миру вам, дорога громадо історичного факультету, в кожну українську сім’ю!!!  

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;

- Практика у складі академічної археологічної експедиції;

- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;

- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;

- Навчання на військовій кафедрі;

- Аспірантура з «Історії та археології»;

- Докторантура з «Історії та археології»;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання

50

НАВЧАННЯ НА КАРАНТИНІ - ВРАЖЕННЯ СТУДЕНТІВ

Ми, Заболотна Софія та Заболотна Світлана, студентки 11 групи І курсу історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Довго вагались щодо вступу до цього закладу, так як обидві потрапили на бюджет до Київського вишу. Та, вступивши на історичний в Умані, зрозуміли, що зробили правильний вибір. Історичний факультет подарував нам яскраві емоції та якісне навчання. Навчання на цьому факультеті вимагає серйозності, наполегливості та працьовитості студентів. Викладачі з розумінням ставляться до кожного студента, намагаються розгледіти у кожному майбутнього педагога, мають великий вплив на формування нас як професіоналів у сфері сторичної та педагогічної наук. Варто згадати, що нам пропонують безліч цікавих та захоплюючих секцій, що додають яскравих фарб у студентське життя.

изображение viber 2020 05 13 13 03 53

Під час карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби, в умовах дистанційного навчання викладачі ідуть нам на зустріч. Працюємо у системі дистанційного навчання  moodle, із залученням різних ресурсів. Комунікація з викладачами проходить через різні соціальні мережі, електронну пошту, і в умовах карантину,  це дуже зручно.

изображение viber 2020 05 13 11 53 33

Сподіваємось, що зовсім скоро, ми повернемося до міста Умань, і знову зможемо насолодитися всіма емоціями, що дарує нам історичний факультет.

Бажаємо всім здоров’я і наснаги у навчанні!

Заболотна Софія і Заболотна Світлана

студентки 11 групи, І курсу