изображение viber 2020 05 01 10 33 30

ВЕЛЬМИШАНОВНІ  ДРУЗІ  І  КОЛЕГИ!

ДОРОГІ  СТУДЕНТИ  ТА  АСПІРАНТИ!

Ось уже майже промайнув ще один навчальний рік – рік наших найкращих сподівань і надій. Багато здійснено благородних справ в ім’я слави і гордості нашої Альма матер. І сьогодні напередодні найпочеснішої дати в її житті – 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини, я хочу привітати вас, вельмишановна громадо, із нашим славним ювілеєм. Майже століття наш університет розвиває українську національну школу, сприяє розвитку освіти і науки України.

Нині, у ці поминальні дні, згадайте всіх тих, які не покладаючи рук, відали своє серце і благородну душу в ім’я нашої Альма матер. Вічна їм пам'ять і низький уклін від багатотисячної університетської громади, викладацького корпусу і студентства.

Травень 2020 р. не буде схожим на попередні роки тому, що тяжкі дні переживає Україна. На Сході продовжується російсько-українська війна, вмирають воїни доблесті і слави за наші миротворчі ідеї, Свободу і державну єдність, а нестабільності в суспільстві сприяє ще й спалах коронавірусної хвороби, що почався у грудні 2019 р.

Шановна громадо історичного факультету! Кому, як не нам з Вами, знати, що уже не вперше в історії народ український об’єднується у скрутні часи. І перемагає. Отож я закликаю Вас як елітну спільноту України до єдності і взаємної підтримки. Цього вимагає час і об’єм всіх тих завдань, які ставить керівництво держави перед колективом – успішне завершення 2019 – 2020 навчального року, проведення на рівні вимог часу вступної компанії 2020 – 2021 рр., а найголовніше – збереження фізичного і морального здоров’я нації. У цьому сила і непереможність України!

Ми схиляємо вдячно голови перед воїнами-захисниками української Незалежності, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, лікарями-патріотами, дивовижними особистостями, які героїчно борються з хворобою віку день і ніч в лікарняних палатах. Всім їм миру, здоров’я і добра!

А колективу факультету я бажаю душевного тепла, мудрості, професійного розуміння і козацького здоров’я. І обов’язково до всього сказаного – миру вам, дорога громадо історичного факультету, в кожну українську сім’ю!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

«МІС ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТУ 2020»

Українське жіноцтво здавна славиться своєю вродою. Історичний факультет багатий на вродливих дівчат. Саме тому щорічна традиція конкурсу краси нас не оминула, навіть попри труднощі карантину пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби. Тому цього року конкурс «Міс історичний факультет» було проведено на нашій сторінці в соціальній мережі Instagram.

u mistechku bilya rivnoho proveli kastinh na konku20180713 8787

Конкурс краси був на слуху в усіх задовго до його початку. Учасницями «Міс історичний факультет» стали 7 неперевершених красунь нашої сім’ї історичного факультету. До конкурсу дівчата старанно готувалися.

З-поміж 7-ми претенденток обирали «Міс історичний факультету 2020» шляхом онлайн-голосування.

За підрахунками вподобань другою віце-міс стала – Бондаренко Діана, студентка І курсу.

изображение viber 2020 05 15 13 02 438

Першою віце-міс стала – Фаренюк Тетяна, студентка ІІ курсу.

изображение viber 2020 05 15 13 02 37

«Міс історичного факультету 2020» стала – Мойсей Сніжана, студентка І курсу.

изображение viber 2020 05 15 13 02 38

Усі дівчата великі молодці і відповідально поставилися до конкурсу. Конкурс краси  - це не завжди конкуренція, та перемога будь якою ціною, в нашому випадку панувала дуже приємна й добра атмосфера.

Висловлюємо подяку студентській раді історичного факультету за організацію конкурсу краси «Міс історичного факультету 2020».