изображение viber 2020 05 01 10 33 30

ВЕЛЬМИШАНОВНІ  ДРУЗІ  І  КОЛЕГИ!

ДОРОГІ  СТУДЕНТИ  ТА  АСПІРАНТИ!

Ось уже майже промайнув ще один навчальний рік – рік наших найкращих сподівань і надій. Багато здійснено благородних справ в ім’я слави і гордості нашої Альма матер. І сьогодні напередодні найпочеснішої дати в її житті – 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини, я хочу привітати вас, вельмишановна громадо, із нашим славним ювілеєм. Майже століття наш університет розвиває українську національну школу, сприяє розвитку освіти і науки України.

Нині, у ці поминальні дні, згадайте всіх тих, які не покладаючи рук, відали своє серце і благородну душу в ім’я нашої Альма матер. Вічна їм пам'ять і низький уклін від багатотисячної університетської громади, викладацького корпусу і студентства.

Травень 2020 р. не буде схожим на попередні роки тому, що тяжкі дні переживає Україна. На Сході продовжується російсько-українська війна, вмирають воїни доблесті і слави за наші миротворчі ідеї, Свободу і державну єдність, а нестабільності в суспільстві сприяє ще й спалах коронавірусної хвороби, що почався у грудні 2019 р.

Шановна громадо історичного факультету! Кому, як не нам з Вами, знати, що уже не вперше в історії народ український об’єднується у скрутні часи. І перемагає. Отож я закликаю Вас як елітну спільноту України до єдності і взаємної підтримки. Цього вимагає час і об’єм всіх тих завдань, які ставить керівництво держави перед колективом – успішне завершення 2019 – 2020 навчального року, проведення на рівні вимог часу вступної компанії 2020 – 2021 рр., а найголовніше – збереження фізичного і морального здоров’я нації. У цьому сила і непереможність України!

Ми схиляємо вдячно голови перед воїнами-захисниками української Незалежності, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, лікарями-патріотами, дивовижними особистостями, які героїчно борються з хворобою віку день і ніч в лікарняних палатах. Всім їм миру, здоров’я і добра!

А колективу факультету я бажаю душевного тепла, мудрості, професійного розуміння і козацького здоров’я. І обов’язково до всього сказаного – миру вам, дорога громадо історичного факультету, в кожну українську сім’ю!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

У світі багато чудес і дивовижних місць, але як би не було цікаво за сімома морями, людина завжди прагнула повернутися до свого домашнього вогнища, до своєї сім'ї. Всі скарби світу нізащо не зрівняти з ласкавими маминими обіймами, ніжним цілунком дружини і щасливою дитячою усмішкою. Українці завжди шанували сім’ю, тому найбільш цінними є родинні зв’язки. Від батька до сина, від бабусі до внучки, передаються духовні цінності впродовж всієї історії формування української державності. Саме тому кожна сім’я є найбільшим унікальний багатством, тією духовною основою і специфічною платформою душі, на якій будується благополуччя і достатня універсальність майбутніх членів макросоціуму - держави. Тож не випадково став настільним лозунг у світовому просторі – «міцна сім’я – міцна держава».

1589465630 9366

Ми зичимо Вам любити і цінувати своїх батьків, прабатьків, дітей та внуків, сестер та братів. Бажаємо Вам відчувати любов і шану до кожного брата-українця, знати і вірити у те, що у Вас є завжди родинна підтримка, що українці – одна велика сім’я!!! І про цю сім’ю потрібно дбати і захищати від всіх негараздів і ворогів, якщо біда прийде у наш дім. Ці якості збереження нашої духовності і територіальної цілісності яскраво демонструють нині на фронтах російсько-української війни наші діти і внуки. Ми всі з нетерпінням чекаємо їх повернення в українські сім’ї.

Мабуть, тому не випадково, враховуючи вагомість і значущість сім’ї і сімейного виховання наступних поколінь,  світова громадськість підняла питання про свято Міжнародний день сім’ї. Воно було проголошене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 р., насамперед, усвідомлюючи роль сім’ї у житті суспільства.

15 travnya Mizhnarodniy den sim20200515 9450

З родини починається життя людини, тут вона формується як особистість. Сім’я - джерело любові та поваги. Будучи основою суспільства, вона залишається берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступності поколінь. У День сім’ї прийнято вітати своїх близьких красивим віршем чи листівкою, обійняти і поцілувати своїх батьків.

Вітаю Вас, вельмишановна громадо історичного факультету, з Міжнародним днем сім'ї. Будьте завжди здорові й щасливі, любіть і підтримуйте одне одного – цим Ви обов'язково зробите світ значно кращим! Нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді. Любові, краси, світлого майбутнього, достатку і спільного розвитку!