ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС "МАГІСТР"

18 і 19 травня 2020 року на історичному факультеті відбулися випускні екзамени для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» денної та заочної форм навчання. Відповідно до наказу в. о. ректора університету від 24.04.2020 № 439 о/д «Про проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та організацію випускної атестації 2019/2020 н. р.» робота екзаменаційних комісій була організована у дистанційному режимі.

изображение viber 2020 05 20 19 02 24

Дистанційний зв’язок між усіма членами ЕК та здобувачами вищої освіти було організовано за допомогою платформи Google Meet. До складу ЕК входили: голова ЕК – доктор історичних наук,  професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Біляєва Світлана Олександрівна, заступник голови ЕК – декан факультету, кандидат філософських наук, професор, Карасевич Анатолій Олександрович, секретар ЕК – викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін Максимчук Олена Вікторівна.

изображение viber 2020 05 20 19 03 29

Членами комісії були: Священко З.В., докт. іст. наук, професор кафедри всесвітньої  історії та методик навчання; Гордієнко Г.М., канд. іст. наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання; Скус О.В., канд. іст. наук, доцент кафедри історії України; Чучалін О.П., канд. іст. наук, доцент кафедри історії України; Горохівський П.І., канд. пед. наук, професор, зав. кафедри всесвітньої  історії та методик навчання; Лісовська О.В., канд. іст. наук, доцент кафедри історії України.

Всього випускні екзамени складали 46 магістрів денної та заочної форм навчання.

изображение viber 2020 05 20 19 04 36

На початку екзамену проведено ідентифікацію студентів у дистанційному режимі за допомогою сервісу Google Meet, для цього студенти мали обов’язково пред’явити документ, що посвідчує особу. Також студентам було представлено членів екзаменаційної комісії за спеціальностями 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія. Під час відеоконференції студенів було ще раз проінформовано про порядок та особливості проведення випускної атестації в дистанційному режимі в умовах карантину.

изображение viber 2020 05 20 19 06 26

Складання випускних екзаменів («Випускний екзамен зі спеціалізації: Європейські студії», «Випускний екзамен зі спеціалізації: Історичне туризмознавство», Випускний екзамен з історії України з МН, Випускний екзамен з всесвітньої історії з МН) проводилось у формі тестування у системі дистанційного навчання MOODLE).

изображение viber 2020 05 20 19 08 29

Зміст екзаменів визначався відповідними програмами. Процедура проведення екзаменів у дистанційній формі відображена у «Тимчасовому порядку організації і проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та випускної атестації 2019/2020 н. р. на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в умовах карантину» та «Методичних рекомендаціях щодо проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та складання випускної атестації для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти в дистанційній формі», які розміщені на сайті факультету.

изображение viber 2020 05 20 22 02 02

Усі магістранти успішно справились із завданнями. Отже, складання екзаменів відбулося організовано із дотриманням усіх вимог.

Здобувачам вищої освіти бажаємо міцного здоров’я та успіхів на етапі захисту кваліфікаційних робіт магістра з історії!