Вітаємо із захистом педагогічної практики

25 та 26 березня відбувся захист Державної педагогічної практики студентів IV курсу історичного факультету. Перед членами Державної екзаменаційної комісії студенти звітували про проходження практики в школах міста та за місцем проживання.   Кожна з академічних груп відзвітувалися на належному рівні та продемонструвала свої досягнення за період проходження практики.  Студенти зазначили, що не зважаючи на всю відповідальність праці педагога, їм вона сподобалася. Абсолютна більшість ще раз переконалася, що обрали правильну професію.

N8y7AZmli2I

Методисти, які контролювали практику студентів, дали детальну характеристику студентам-практикантам, охарактеризували рівень підготовки та ставлення майбутніх педагогів до учительської праці. Особливо приємним було те, що адміністрації та вчителі тих шкіл, де проходили практику наші студенти, неодноразово дякували викладачам історичного факультету за гарно підготовлених студентів.

tEqOtf0oPYY

Шановні студенти, вітаємо вас з успішним подоланням першого серйозного педагогічного випробування та бажаємо подальших звершень на ниві педагогічної праці!