uken

Блог декана

изображение viber 2020 05 01 10 33 30

ВЕЛЬМИШАНОВНІ  ДРУЗІ  І  КОЛЕГИ!

ДОРОГІ  СТУДЕНТИ  ТА  АСПІРАНТИ!

Ось уже майже промайнув ще один навчальний рік – рік наших найкращих сподівань і надій. Багато здійснено благородних справ в ім’я слави і гордості нашої Альма матер. І сьогодні напередодні найпочеснішої дати в її житті – 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини, я хочу привітати вас, вельмишановна громадо, із нашим славним ювілеєм. Майже століття наш університет розвиває українську національну школу, сприяє розвитку освіти і науки України.

Нині, у ці поминальні дні, згадайте всіх тих, які не покладаючи рук, відали своє серце і благородну душу в ім’я нашої Альма матер. Вічна їм пам'ять і низький уклін від багатотисячної університетської громади, викладацького корпусу і студентства.

Травень 2020 р. не буде схожим на попередні роки тому, що тяжкі дні переживає Україна. На Сході продовжується російсько-українська війна, вмирають воїни доблесті і слави за наші миротворчі ідеї, Свободу і державну єдність, а нестабільності в суспільстві сприяє ще й спалах коронавірусної хвороби, що почався у грудні 2019 р.

Шановна громадо історичного факультету! Кому, як не нам з Вами, знати, що уже не вперше в історії народ український об’єднується у скрутні часи. І перемагає. Отож я закликаю Вас як елітну спільноту України до єдності і взаємної підтримки. Цього вимагає час і об’єм всіх тих завдань, які ставить керівництво держави перед колективом – успішне завершення 2019 – 2020 навчального року, проведення на рівні вимог часу вступної компанії 2020 – 2021 рр., а найголовніше – збереження фізичного і морального здоров’я нації. У цьому сила і непереможність України!

Ми схиляємо вдячно голови перед воїнами-захисниками української Незалежності, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, лікарями-патріотами, дивовижними особистостями, які героїчно борються з хворобою віку день і ніч в лікарняних палатах. Всім їм миру, здоров’я і добра!

А колективу факультету я бажаю душевного тепла, мудрості, професійного розуміння і козацького здоров’я. І обов’язково до всього сказаного – миру вам, дорога громадо історичного факультету, в кожну українську сім’ю!!!  

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;

- Практика у складі академічної археологічної експедиції;

- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;

- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;

- Навчання на військовій кафедрі;

- Аспірантура з «Історії та археології»;

- Докторантура з «Історії та археології»;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання

50

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-БАКАЛАВРІВ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

  22 червня 2020 року завершилася випускна атестація студентів ОС «Бакалавр» історичного факультету денної форми навчання. Всі випускні екзамени проводились у дистанційній формі, за допомогою платформи Google Meet. Складання випускних екзаменів проводилось у формі тестування у системі дистанційного навчання MOODLE.

зображення viber 2020 06 22 22 11 53

До складу ЕК входили: голова ЕК – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Скрипник Олена Миколаївна, заступник голови ЕК – декан факультету, кандидат філософських наук, професор, Карасевич Анатолій Олександрович, секретар ЕК – викладач кафедри історії України Дабіжа Альона Сергіївна.

зображення viber 2020 06 22 22 16 25

Випускники складали випускний екзамен з історії, членами комісії були:
Гордієнко Г.М., канд. іст. наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання; Фицик Л. А., канд. іст. наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання; Дудник О. В., канд. іст. наук, доцент кафедри історії України; Тацієнко Н. Л. канд. іст. наук, викладач кафедри історії України.

зображення viber 2020 06 22 22 16 32

На основі повного виконання навчального плану та успішної здачі випускних екзаменів студентам 41 групи було присвоєно кваліфікацію «Історик, вчитель історії основної школи», студентам 42 групи присвоєно кваліфікацію «Вчитель історії основної школи, вчитель правознавства», студентам 43 групи присвоєно кваліфікацію «Вчитель історії основної школи, вчитель географії».

зображення viber 2020 06 22 22 19 05

Вітаємо студентів-бакалаврів із успішним завершенням навчання!