ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-БАКАЛАВРІВ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

22 червня 2020 року завершилася випускна атестація студентів ОС «Бакалавр» історичного факультету денної форми навчання. Всі випускні екзамени проводились у дистанційній формі, за допомогою платформи Google Meet. Складання випускних екзаменів проводилось у формі тестування у системі дистанційного навчання MOODLE.

зображення viber 2020 06 22 22 11 53

До складу ЕК входили: голова ЕК – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Скрипник Олена Миколаївна, заступник голови ЕК – декан факультету, кандидат філософських наук, професор, Карасевич Анатолій Олександрович, секретар ЕК – викладач кафедри історії України Дабіжа Альона Сергіївна.

зображення viber 2020 06 22 22 16 25

Випускники складали випускний екзамен з історії, членами комісії були:
Гордієнко Г.М., канд. іст. наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання; Фицик Л. А., канд. іст. наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання; Дудник О. В., канд. іст. наук, доцент кафедри історії України; Тацієнко Н. Л. канд. іст. наук, викладач кафедри історії України.

зображення viber 2020 06 22 22 16 32

На основі повного виконання навчального плану та успішної здачі випускних екзаменів студентам 41 групи було присвоєно кваліфікацію «Історик, вчитель історії основної школи», студентам 42 групи присвоєно кваліфікацію «Вчитель історії основної школи, вчитель правознавства», студентам 43 групи присвоєно кваліфікацію «Вчитель історії основної школи, вчитель географії».

зображення viber 2020 06 22 22 19 05

Вітаємо студентів-бакалаврів із успішним завершенням навчання!