ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

23 червня 2020 року під головуванням декана історичного факультету професора Анатолія Карасевича відбулося засідання вченої ради історичного факультету.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань:

1. Про заміщення вакантних посад на історичному факультеті (відбулося таємне голосування за професора Ірину Кривошею, доцента Ольгу Лісовську, доцента В’ячеслава Гордієнка).
  2. Про результати літньої заліково-екзаменаційної сесії на історичному факультеті (доповідала заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко).
  3. Звіт голів ЕК про результати випускної атестації випускників історичного факультету денної та заочної форм навчання у 2020 році (доповідали Голова ЕК ОС «Магістр» професор Світлана Біляєва, та Голова ЕК ОС «Бакалавр» доцент Олена Скрипник).
  4. Звіт про роботу факультету у 2019/2020 н. р. (звітував декан історичного факультету професор Анатолій Карасевич)
  5. Звіт про виховну роботу на історичному факультеті (доповідала заступник декана з виховної роботи викладач кафедри всесвітньої історії та методик навчання Альона Шмалюх та голова ради студентського самоврядування Руслан Ряботинський).
  6. Звіт про роботу навчально-методичної комісії історичного факультету за 2019/2020 н. р. (доповідала заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко).
  7. Затвердження плану засідань ради факультету, плану роботи науково-методичної комісії, плану виховної роботи та плану роботи факультету на 2020/2021 н. р. (доповідав декан історичного факультету професор Анатолій Карасевич).

зображення viber 2020 06 23 19 26 12