изображение viber 2020 05 01 10 33 30

ВЕЛЬМИШАНОВНІ  ДРУЗІ  І  КОЛЕГИ!

ДОРОГІ  СТУДЕНТИ  ТА  АСПІРАНТИ!

Ось уже майже промайнув ще один навчальний рік – рік наших найкращих сподівань і надій. Багато здійснено благородних справ в ім’я слави і гордості нашої Альма матер. І сьогодні напередодні найпочеснішої дати в її житті – 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини, я хочу привітати вас, вельмишановна громадо, із нашим славним ювілеєм. Майже століття наш університет розвиває українську національну школу, сприяє розвитку освіти і науки України.

Нині, у ці поминальні дні, згадайте всіх тих, які не покладаючи рук, відали своє серце і благородну душу в ім’я нашої Альма матер. Вічна їм пам'ять і низький уклін від багатотисячної університетської громади, викладацького корпусу і студентства.

Травень 2020 р. не буде схожим на попередні роки тому, що тяжкі дні переживає Україна. На Сході продовжується російсько-українська війна, вмирають воїни доблесті і слави за наші миротворчі ідеї, Свободу і державну єдність, а нестабільності в суспільстві сприяє ще й спалах коронавірусної хвороби, що почався у грудні 2019 р.

Шановна громадо історичного факультету! Кому, як не нам з Вами, знати, що уже не вперше в історії народ український об’єднується у скрутні часи. І перемагає. Отож я закликаю Вас як елітну спільноту України до єдності і взаємної підтримки. Цього вимагає час і об’єм всіх тих завдань, які ставить керівництво держави перед колективом – успішне завершення 2019 – 2020 навчального року, проведення на рівні вимог часу вступної компанії 2020 – 2021 рр., а найголовніше – збереження фізичного і морального здоров’я нації. У цьому сила і непереможність України!

Ми схиляємо вдячно голови перед воїнами-захисниками української Незалежності, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, лікарями-патріотами, дивовижними особистостями, які героїчно борються з хворобою віку день і ніч в лікарняних палатах. Всім їм миру, здоров’я і добра!

А колективу факультету я бажаю душевного тепла, мудрості, професійного розуміння і козацького здоров’я. І обов’язково до всього сказаного – миру вам, дорога громадо історичного факультету, в кожну українську сім’ю!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ОБГОВОРЕННЯ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ОЛЕНИ ДЖАГУНОВОЇ

26 червня 2020 р. на фаховому семінарі відбувся попередній захист кандидатської дисертації Олени Джагунової на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України. Тема дисертації – «Вищий навчальний заклад в контексті суспільного розвитку України ХХ – ХХІ століття (на прикладі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини)». Науковий керівник – кандидат історичних наук, професор Ігор Кривошея.

зображення viber 2020 07 02 17 41 41

У доповіді за результатами дослідження Олена Джагунова переконливо вмотивувала актуальність теми дослідження, наголосила на її науковій новизні та окреслила можливості практичного застосування. Відповіді на поставлені запитання були чіткими та аргументованими.

Важливим результатом дисертаційної роботи стане наукове дослідження історії нашої Alma mater, приурочене до відзначення ювілейної дати – 90-річчя Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

MyCollages

Рецензували дисертацію доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Тетяна Кузнець, кандидат історичних наук, доцент Ольга Лісовська та кандидат історичних наук, доцент Ольга Скус. Висновки рецензентів містили побажання та зауваження рекомендаційного характеру щодо змісту дисертації, її логічного викладу і оформлення. Присутні одноголосно ухвалили рішення про рекомендацію до захисту.

зображення viber 2020 07 02 17 41 40

Дисертантка подякувала керівникові і рецензентам за слушні зауваження і запевнила шановану аудиторію, що вона прикладе максимум зусиль для успішного завершення роботи, захисту дисертації і здобуття наукового ступеня.

Бажаємо Олені Джагуновій успіху та нових наукових звершень!