ВЕЛЬМИШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

ДОРОГА НАША МАЙБУТНЯ НАДІЯ І ЗМІНА – СТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ!

Деканат, профспілка факультету і студентська рада щиро вітає Вас, шановні колеги і друзі, з початком нового 2020-2021 навчального року. Бажаємо Вам фізичного здоров’я  і сімейного благополуччя, нових звитяг в науці і викладацькій роботі, знайти себе в непростому процесі формування вчителя на подіумі незалежної України у формуванні нової української нації.

Минула вступна компанія мабуть була чи не найскладнішою у 15 річній історії історичного факультету. Однак висока відповідальність і професійне розуміння поставлених завдань на вступну компанію допомогли колективу істориків достатньо успішно виконати поставлені керівництвом держави і університету завдання.

Керівництво факультету дякує всім тим викладачам і студентам, хто повсякденно трудився у статусі технічних секретарів по основних напрямках вступної компанії і громадських приймальнях факультету, в екзаменаційних комісіях, інших посадах і з відповідальністю вирішували поставлені завдання відповідальними особами університету.   Особлива подяка організаторам профорієнтаційної роботи по закріплених за факультетом районах, учасникам батьківських зборів, керівників підготовчих курсів, учасників індивідуальних зустрічей і бесід з директорами шкіл міста і районів, областей, директорами ліцеїв і коледжів, їхнє розуміння сумісних проблем.

На всі форми навчання на історичний факультет вступило у цьому році 227 бакалаврів, магістрантів і аспірантів.

Магістратура – 82 (заочна і денна форма навчання);

Бакалаври – 70 – денна форма навчання;

Бакалаври – 70 – заочна форма навчання;

Аспірантура – 5 (денна і заочна форма навчання).

Нехай успіхи у вступній компанії налаштують колектив факультету на виконання всіх завдань на навчальний рік всього університету напередодні його славного 90-річчя!

З 15-тою річницею історичного факультету Вельмишановна історична громадо! СЛАВА УКРАЇНІ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ АРХЕОЛОГА

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Адміністрація історичного факультету вітає усіх археологів, а також іcториків, які пройшли незабутню археологічну практику з професійним святом – Днем археолога.

Впродовж навчання на факультеті наші студенти, що навчаються на спеціальності «Історія і археологія» вивчають дисципліни  «Археологія України», «Археологія європейського міста», «Археологічне джерелознавство», «Основи археологічного пізнання» та інші.

47091416 702812566767717 5762660120437719040 n

Та найяскравішим спогадом для кожного студента історичного факультету є проходження археологічної практики та посвята в археологи. Студенти разом із науковими співробітниками, а також залученими до наукових досліджень провідними фахівцями Інституту археології НАН України, вищих навчальних закладів України та зарубіжжя, співробітниками заповідників, музеїв, пам'яткоохоронних організацій проводять польові археологічні дослідження (розвідки) і розкопки, обробку колекцій тощо.

IMG a9d51c99ab55ed32c1426f4f566b4846 V

Під час археологічної практики студентів історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини у 2019 році було знайдено трипільський посуд, якому майже 6 тисяч років. Цьгоріч професор кафедри всесвітньої історії та методик викладання Світлана Біляєва отримала важливі результати дослідження пам’ятки національного значення фортеці Тягинь, побудованою Великим князем Вітовтом на кордонах Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

Щиро зичимо усім причетним до археології міцного здоров‘я, гарної погоди, нових цікавих відкриттів, наснаги у щоденній роботі, результативної співпраці, талановитих послідовників, втілення результатів польової роботи у гідних публікаціях та усілякого позитиву!