ВЕЛЬМИШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

ДОРОГА НАША МАЙБУТНЯ НАДІЯ І ЗМІНА – СТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ!

Деканат, профспілка факультету і студентська рада щиро вітає Вас, шановні колеги і друзі, з початком нового 2020-2021 навчального року. Бажаємо Вам фізичного здоров’я  і сімейного благополуччя, нових звитяг в науці і викладацькій роботі, знайти себе в непростому процесі формування вчителя на подіумі незалежної України у формуванні нової української нації.

Минула вступна компанія мабуть була чи не найскладнішою у 15 річній історії історичного факультету. Однак висока відповідальність і професійне розуміння поставлених завдань на вступну компанію допомогли колективу істориків достатньо успішно виконати поставлені керівництвом держави і університету завдання.

Керівництво факультету дякує всім тим викладачам і студентам, хто повсякденно трудився у статусі технічних секретарів по основних напрямках вступної компанії і громадських приймальнях факультету, в екзаменаційних комісіях, інших посадах і з відповідальністю вирішували поставлені завдання відповідальними особами університету.   Особлива подяка організаторам профорієнтаційної роботи по закріплених за факультетом районах, учасникам батьківських зборів, керівників підготовчих курсів, учасників індивідуальних зустрічей і бесід з директорами шкіл міста і районів, областей, директорами ліцеїв і коледжів, їхнє розуміння сумісних проблем.

На всі форми навчання на історичний факультет вступило у цьому році 227 бакалаврів, магістрантів і аспірантів.

Магістратура – 82 (заочна і денна форма навчання);

Бакалаври – 70 – денна форма навчання;

Бакалаври – 70 – заочна форма навчання;

Аспірантура – 5 (денна і заочна форма навчання).

Нехай успіхи у вступній компанії налаштують колектив факультету на виконання всіх завдань на навчальний рік всього університету напередодні його славного 90-річчя!

З 15-тою річницею історичного факультету Вельмишановна історична громадо! СЛАВА УКРАЇНІ!

Першокурсники та їхні батьки проінформовані про початок навчального року

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

12 вересня 2020 р. в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, з дотриманням соціальної дистанції та встановлених протиепідемічних правил, відбулися батьківські збори за присутності студентів першого курсу історичного факультету.

Декан факультету, професор Анатолій Карасевич привітав усіх першокурсників і їхніх батьків з вагомою подією – вступом у студентську сім’ю університету і факультету. Декан наголосив, що цьогорічний початок навчального року – особливий. Вперше за всю історію факультету студенти розпочинають навчання в дистанційній формі. Для першокурсників це особливо складно, тому було організовано батьківські збори та міні-навчання для першокурсників.

Заступник декана з навчальної роботи, професор Зінаїда Священко зупинилася на питаннях організації освітнього процесу, розповідала аудиторії про особливості кредитно-трансферної системи навчання, підсумкової атестації студентів, підготовки до семінарських занять і особливості самостійної роботи. Також Зінаїдою Василівною, спільно з викладачами кафедри всесвітньої історії та методик навчання Катериною Діденко та Сергієм Куценко, було проведено навчання із першокурсниками щодо особливостей роботи в дистанційному режимі та презентовано інструкцію роботи у Google meet.

Заступник декана з виховної роботи, кандидат історичних наук Альона Шмалюх звернула увагу на особливості виховної роботи на факультеті.

Першокурсники та їх батьки познайомилися з кураторами своїх груп – Вікторією Пархетою, Ларисою Фицик, Ольгою Скус, Ігорем Фициком, Ольгою Лісовською. Професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ігор Кривошея розповів про можливість здобуття подвійного диплому для студентів нашого університету, та про багатолітню співпрацю з фундацією "Україно-єврейська зустріч". Від імені голови фундації "Україно-єврейська зустріч" Владислава Гриневича кожному першокурснику було вручено пам'ятні видання Подорож із "Українсько-єврейською зустріччю" від давнини до 1914 року.

photo5402141034219155098