uken

Блог декана

DSC 8295

ВЕЛЬМИШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

ДОРОГА НАША МАЙБУТНЯ НАДІЯ І ЗМІНА – СТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ!

Деканат, профспілка факультету і студентська рада щиро вітає Вас, шановні колеги і друзі, з початком нового 2020-2021 навчального року. Бажаємо Вам фізичного здоров’я  і сімейного благополуччя, нових звитяг в науці і викладацькій роботі, знайти себе в непростому процесі формування вчителя на подіумі незалежної України у формуванні нової української нації.

 Минула вступна компанія мабуть була чи не найскладнішою у 15 річній історії історичного факультету. Однак висока відповідальність і професійне розуміння поставлених завдань на вступну компанію допомогли колективу істориків достатньо успішно виконати поставлені керівництвом держави і університету завдання.

 Керівництво факультету дякує всім тим викладачам і студентам, хто повсякденно трудився у статусі технічних секретарів по основних напрямках вступної компанії і громадських приймальнях факультету, в екзаменаційних комісіях, інших посадах і з відповідальністю вирішували поставлені завдання відповідальними особами університету.   Особлива подяка організаторам профорієнтаційної роботи по закріплених за факультетом районах, учасникам батьківських зборів, керівників підготовчих курсів, учасників індивідуальних зустрічей і бесід з директорами шкіл міста і районів, областей, директорами ліцеїв і коледжів, їхнє розуміння сумісних проблем.

На всі форми навчання на історичний факультет вступило у цьому році 227 бакалаврів, магістрантів і аспірантів.

Магістратура – 82 (заочна і денна форма навчання); 

Бакалаври – 70 – денна форма навчання; 

Бакалаври – 70 – заочна форма навчання; 

Аспірантура – 5 (денна і заочна форма навчання). 

Нехай успіхи у вступній компанії налаштують колектив факультету на виконання всіх завдань на навчальний рік всього університету напередодні його славного 90-річчя! 

З 15-тою річницею історичного факультету Вельмишановна історична громадо! СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;

- Практика у складі академічної археологічної експедиції;

- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;

- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;

- Навчання на військовій кафедрі;

- Аспірантура з «Історії та археології»;

- Докторантура з «Історії та археології»;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання

50

Підсумки вступної кампанії 2020

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Минула вступна компанія мабуть була чи не найскладнішою у 15 річній історії історичного факультету. Однак висока відповідальність і професійне розуміння поставлених завдань стали основними чинниками, які допомогли колективу істориків достатньо успішно виконати поставлені керівництвом університету завдання.

Керівництво факультету дякує всім тим викладачам і студентам, хто повсякденно працював у приймальній комісії, в екзаменаційних комісіях, з відповідальністю вирішували поставлені перед ними завдання.  Це – професори Тетяна Кузнець, Зінаїда Священко; доценти Ольга Скус, Вячеслав Гордієнко, Анатолій Бержанір, Ольга Лісовська, Олена Скрипник, Ольга Барвінок, Олександр Чучалін, Зоя Возна, Галина Гордієнко; кандидати історичних наук Сергій Куценко,Ігор Опацький, Наталія Тацієнко, Альона Шмалюх; викладачі Катерина Діденко, Олена Джагунова; лаборанти Вікторія Никитенко, Марина Федорова, Ірина Гончарук, Аліна Шинкарчук, Ольга Чумак, Мирослава Пересунько, Антон Терещук і Ірина Терпан.

Особлива подяка організаторам профорієнтаційної роботи, викладачам підготовчих курсів, учасників зустрічей і бесід з директорами шкіл міст і районів, областей, директорами ліцеїв і коледжів. Це професори Ірина Кривошея, Ігор Кривошея, Любов Шачковська; доценти Ігор Фицик ,Вадим Цимбал, Світлана Бондар, Тетяна Родік .

На всі форми навчання на історичний факультет вступило у цьому році 229 бакалаврів, магістрантів і аспірантів.

Магістратура – 82 (заочна і денна форма навчання);

Історія та археологія

  1. Афоніна Вікторія Юріївна
  2. Гонтковська Олена Володимирівна
  3. Загородній Максим Вікторович
  4. Калниболотчук Аліна Сергіївна
  5. Смілянець Олександра Миколаївна
  6. Федько Олександр Андрійович

03 Середня освіта (Історія. Правознавство)

  1. Бектурганова Ніна Арсенівна
  2. Бондар Сергій Вікторович
  3. Гомонюк Вікторія Олегівна
  4. Гончар Андрій Сергійович
  5. Горбатюк Валентина Володимирівна
  6. Должкевич Лілія Сергіївна
  7. Жмуденко Ян Іванович
  8. Залевський Сергій Юрійович
  9. Лукієнко Артем Олександрович
  10. Никитенко Вікторія Вікторівна
  11. Олійник Марія Петрівна
  12. Панов Вадим Миколайович
  13. Паращук Ольга Юріївна
  14. Подолян Олег Сергійович
  15. Поліщук Ольга Олександрівна
  16. Ротару Дарія Сергіївна
  17. Савранчук Альона Валентинівна
  18. Телевань Анна Сергіївна
  19. Тоноян Тетевік Хажаківна
  20. Чміль Дмитро Олександрович
  21. Шиньковий Олег Іванович

 03 Середня освіта (Історія. Географія)

  1. Вихватнюк Іван Васильович
  2. Никитенко Дмитро Сергійович

 03 Середня освіта. (Історія) (Перехресний вступ)

  1. Присяжнюк Олег Вікторович
  2. Франчук Віталій Григорович

Заочна форма

Історія та археологія

  1. Березовський Владислав Володимирович
  2. Турчинський Максим Миколайович

Історія та археологія (Перехресний вступ) (на основі ОС Магістр/Спеціаліст) 1 р. 9 міс.

  1. Перегуда Вадим Едуардович

 03 Середня освіта (Історія. Правознавство)

  1. Баштан Андрій Андрійович
  2. Бевз Ігор Григорович            
  3. Бойчук Валерія Сергіївна
  4. Васехо Дмитро Андрійович
  5. Войтюк Андрій Дмитрович
  6. Горбатюк Тарас Олегович
  7. Грицков Олександр Васильович
  8. Івахненко Ірина Михайлівна
  9. Крамаренко Євгеній Петрович
  10. Курбанова Лілія Фаєківна
  11. Михайлишина Оксана Валеріївна
  12. Мочуляк Діана В’ячеславівна
  13. Мусієнко Дмитро Миколайовсич
  14. Олефірова Катерина Едуардівна
  15. Олійник Катерина Миколаївна
  16. Паух Діана Миколаївна
  17. Погрібна Раїса Миколаївна
  18. Руцька (Рак) Лілія Миколаївна
  19. Сундук Діана Русланівна
  20. Цимбал Сергій Вікторович

 03 Середня освіта (Історія) (Перехресний вступ) 1 р. 9 міс.

  1. Бадзай Роман Васильович
  2. Бігун Оксана Валеріївна
  3. Висоцька Тетяна Петрівна
  4. Воскресенська Ірина Геннадіївна
  5. Гава Ольга Петрівна
  6. Герасимчук Олексій Павлович
  7. Голованюк Галина Геннадіївна
  8. Головко Наталія Володимирівна
  9. Гребенюк Костянтин Андрійович
  10. Гурський Ігор Юрійович
  11. Давід Анастасія Григорівна
  12. Жмуд Сергій Владиславович
  13. Згоранець Сергій Васильович
  14. Іващук Василь Васильович
  15. Кисимес Оксана Сергіївна
  16. Лазаренко Вадим Дмитрович
  17. Люльченко Людмила Олексіївна
  18. Мирошниченко Альона Тарасівна
  19. Пазина Таїса Іванівна
  20. Тищенко Олександра Андріївна
  21. Фабриков Віталій Олегович
  22. Франчук Крістіна Григорівна
  23. Частоколяний Руслан Миколайович
  24. Чепрага Віктор Семенович
  25. Чернуха Людмила Петрівна
  26. Шарий Олексій Олександрович

Бакалаври – 72 – денна форма навчання;

На державну форму навчання

Спеціальність 014.03 Середня освіта. Історія

1.

Білий Сергій Володимирович

2.

Бондар Вероніка Віталіївна

3.

Веренчук Лілія Сергіївна

4.

Герасименко Олександр Анатолійович

5.

Гноєва Катерина Михайлівна

6.

Груша Катерина Михайлівна

7.

Дацюк  Дарія Валентинівна

8.

Добровольська Людмила Вадимівна

9.

Дронгаль  Артем Максимович

10.

Друганов Віталій Андрійович

11.

Дяченко Діана Вячеславівна

12.

Збагерська Катерина Михайлівна

13.

Карпанець Олег Олександрович

14.

Лут Сергій Іванович

15.

Писарчук Тетяна Вадимівна

16.

Пірус Вікторія Романівна

17.

Пришлюк  Ростислав Юрійович

18.

Склярук Вікторія Русланівна

19.

Степанов Михайло Сергійович

20.

Сушкета Вікторія Володимирівна

21.

Ткаченко Дмитро Ігорович

Спеціальність: 032 Історія та археологія.

 

1.

Бабінський Артем Олександрович

2.

Дегтяренко Ольга Олегівна

3.

Диновська Світлана Сергіївна

4.

Рубцов Олександр Миколайович

Контрактна форма навчання

Спеціальність: 014.03 Середня освіта. Історія.

1.

Бортновська Анастасія Олександрівна

2.

Волкова Лілія Станіславівна

3.

Гажук Ілля Олегович

4.

Дерен Ольга Михайлівна

5.

Заможський Сергій Олегович

6.

Карасєвич Олександр Сергійович

7.

Котеля Анастасія Валентинівна

8.

Лавречко Віталіна Валеріївна

9.

Лисак Віталій Сергійович

10.

Московчук Ірина Миколаївна

11.

Навроцька Тетяна Олександрівна

12.

Попікова Ольга Миколаївна

13.

Прокопчук Руслан Геннадійович

14.

Пухка Анастасія Дмитрівна

15.

Рябокінь Олексій Іванович

16.

Чорний Руслан Павлович

Спеціальність: 032 Історія та археологія

   
 

1.

Бузовський  Олександр Олександрович

2.

Галицький Олександр Андрійович

3.

Дідух Анастасія Олексіївна

4.

Єдіна Людмила Русланівна

5.

Золотухін Богдан Миколайович

6.

Кириченко Денис Юрійович

7.

Кирпа Ярославна Петрівна

8.

Киценко Костянтин Васильович

9.

Мазуренко Денис Валерійович

10.

Матвієць Володимир Петрович

11.

Марущак Валерій Ігорович

12.

Куліченко Анна Олександрівна

13.

Саргсян Артур Вазгенович

14.

Сологубовська Юлія Русланівна

15.

Орлов Олександр Олександрович

16.

Пайшева Марія Анатоліївна

17.

Руда Владислава Сергіївна

18.

Ткаченко Дмитро Андрійович

19.

Троценко Володимир Олександрович

20.

Шпитко Леся Анатоліївна

21.

Щур Анжела Юріївна

Спеціальність: 081 Право ОС бакалавр (3 р. 10 м.)

   
 

1.

Гижко Владислава Ігорівна

2.

Донік Ігор Віталійович

3.

Павлович Євгеній Олександрович

4.

Юрьєва Тетяна Андріївна

5.

Ящук Поліна Олексіївна

 

   

Спеціальність: 081 Право ОС молодший бакалавр (1р. 10 м.)

   
 

1.

Голцбергер Тетяна Іванівна

2.

Космина Аліна Леонідівна

Бакалаври – 70 – заочна форма навчання;

Аспірантура – 5 (денна і заочна форма навчання).

Студентам контрактної форми навчання оплатити контракт потрібно до 24.09.2020  за вказаними реквізитами.

0 02 0a f20bead18d0580747c682a3bfd6d725655d6383f3323a076f3d837c91a6273ab 8857d75b

Нехай успіхи у вступній кампанії налаштують колектив факультету на виконання всіх завдань університету на навчальний рік, напередодні його славного 90-річчя!