Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Краєзнавчо-туристична навчальна практика

Студенти 42 групи історичного факультету підвели підсумки краєзнавчо-туристичної навчальної практики.

20201001 113537

Метою практики є вивчення туристичних ресурсів України в регіональному аспекті, формування наукового світогляду, розвиток творчого мислення та індивідуальних здібностей студентів у вирішенні практичних завдань, розвиток ініціативи, здатності застосовувати теоретичні знання у практичній роботі, розширення теоретичного кругозору і наукової ерудиції майбутніх фахівців.

Першочергове завдання краєзнавчо-туристичної практики полягає в розширенні та закріпленні знань про туристичний потенціал України, дослідженні рідного краю крізь призму туристичної самобутності.

Студентам було запропоновано ознайомитися та дати коротку характеристику державних цільових та регіональних програм розвитку туризму досліджуваного регіону. Розробити екскурсійний маршрут рідним краєм (маршрут екскурсії міг включати як один, так і декілька населених пунктів, залежно від розташування історико-культурних та природніх об’єктів. Екскурсія повинна містити усі обов’язкові елементи (довідка, опис, рефлексія і т.д., мати назву, мету, сюжет, закріплення тощо) та виконати мультимедійну презентацію до екскурсійного маршруту.

Окремо потрібно відзначити якість виконання та захисту завдань практики такими студентами:

Бондаренко Анастасія «Білі плями в темній історії краю. Екскурсійна мандрівка в смт. Врадіївка Миколаївської області»

Бондаренко

Клишкін Микола «Богуслав – місто, де тебе чекають»

Клишкін

Скоробогач Юлія «Подільські скарби Вінничини»

Скоробогач

Топало Дмитро «Тараща…Маленьке кружальце на карті України»

Топало

Січкарова Катерина «Минуть літа, лиш скелі непорушні, залишаться врізаючись у пам'ять поколінь»

Січкарова

Гоменюк Юлія «Майоліковий край Черкащини»