ВЕЛЬМИШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

ДОРОГА НАША МАЙБУТНЯ НАДІЯ І ЗМІНА – СТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ!

Деканат, профспілка факультету і студентська рада щиро вітає Вас, шановні колеги і друзі, з початком нового 2020-2021 навчального року. Бажаємо Вам фізичного здоров’я  і сімейного благополуччя, нових звитяг в науці і викладацькій роботі, знайти себе в непростому процесі формування вчителя на подіумі незалежної України у формуванні нової української нації.

Минула вступна компанія мабуть була чи не найскладнішою у 15 річній історії історичного факультету. Однак висока відповідальність і професійне розуміння поставлених завдань на вступну компанію допомогли колективу істориків достатньо успішно виконати поставлені керівництвом держави і університету завдання.

Керівництво факультету дякує всім тим викладачам і студентам, хто повсякденно трудився у статусі технічних секретарів по основних напрямках вступної компанії і громадських приймальнях факультету, в екзаменаційних комісіях, інших посадах і з відповідальністю вирішували поставлені завдання відповідальними особами університету.   Особлива подяка організаторам профорієнтаційної роботи по закріплених за факультетом районах, учасникам батьківських зборів, керівників підготовчих курсів, учасників індивідуальних зустрічей і бесід з директорами шкіл міста і районів, областей, директорами ліцеїв і коледжів, їхнє розуміння сумісних проблем.

На всі форми навчання на історичний факультет вступило у цьому році 227 бакалаврів, магістрантів і аспірантів.

Магістратура – 82 (заочна і денна форма навчання);

Бакалаври – 70 – денна форма навчання;

Бакалаври – 70 – заочна форма навчання;

Аспірантура – 5 (денна і заочна форма навчання).

Нехай успіхи у вступній компанії налаштують колектив факультету на виконання всіх завдань на навчальний рік всього університету напередодні його славного 90-річчя!

З 15-тою річницею історичного факультету Вельмишановна історична громадо! СЛАВА УКРАЇНІ!

Краєзнавчо-туристична навчальна практика

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Студенти 42 групи історичного факультету підвели підсумки краєзнавчо-туристичної навчальної практики.

20201001 113537

Метою практики є вивчення туристичних ресурсів України в регіональному аспекті, формування наукового світогляду, розвиток творчого мислення та індивідуальних здібностей студентів у вирішенні практичних завдань, розвиток ініціативи, здатності застосовувати теоретичні знання у практичній роботі, розширення теоретичного кругозору і наукової ерудиції майбутніх фахівців.

Першочергове завдання краєзнавчо-туристичної практики полягає в розширенні та закріпленні знань про туристичний потенціал України, дослідженні рідного краю крізь призму туристичної самобутності.

Студентам було запропоновано ознайомитися та дати коротку характеристику державних цільових та регіональних програм розвитку туризму досліджуваного регіону. Розробити екскурсійний маршрут рідним краєм (маршрут екскурсії міг включати як один, так і декілька населених пунктів, залежно від розташування історико-культурних та природніх об’єктів. Екскурсія повинна містити усі обов’язкові елементи (довідка, опис, рефлексія і т.д., мати назву, мету, сюжет, закріплення тощо) та виконати мультимедійну презентацію до екскурсійного маршруту.

Окремо потрібно відзначити якість виконання та захисту завдань практики такими студентами:

Бондаренко Анастасія «Білі плями в темній історії краю. Екскурсійна мандрівка в смт. Врадіївка Миколаївської області»

Бондаренко

Клишкін Микола «Богуслав – місто, де тебе чекають»

Клишкін

Скоробогач Юлія «Подільські скарби Вінничини»

Скоробогач

Топало Дмитро «Тараща…Маленьке кружальце на карті України»

Топало

Січкарова Катерина «Минуть літа, лиш скелі непорушні, залишаться врізаючись у пам'ять поколінь»

Січкарова

Гоменюк Юлія «Майоліковий край Черкащини»