Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

ДЕНЬ СТУДЕНТА В УМОВАХ КАРАНТИНУ

17 листопада у світі відзначають Міжнародний день студента. Це свято є яскравим прикладом того, що студентство є незламною та рушійною силою у творенні історії.

Вже стало гарною традицією, на історичному факультеті, святкувати День студента з яскравими фотозонами, різноманітними конкурсами та флешмобами.

Проте, 2020 рік створює нові умови для того, щоб студенти та викладачі вишукували нові можливості для святкування Дня студента. В умовах карантинних обмежень, студентська рада історичного факультету організували відео-конкурс «Вернісаж талантів». За умовами конкурсу, кожен учасник мав можливість проявити всі свої здібності і таланти відзнявши відео та розмістити його на сторінці в соціальній мережі.

Отож, за результатами голосування:

третє місце зайняла студентка 12 групи – Руда Владислава

3м

друге місце – студентка 11 групи Дегтяренко Ольга

2м

перше  місце – студентка 21 групи – Маціпула Олександра.

1 м

Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за активність та креативні ідеї. Бажаємо усім  здоров’я, успіхів та натхнення на нові звершення. Впевнені, що вже наступного року, всі ми зустрінемося в цей святковий день у залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Деканат та студентська рада історичного факультету нагородили переможців солодкими призами.