Шановні абітурієнти!
Нині один з найвідповідальніших етапів вашого життя – потрібно успішно скласти ЗНО, визначитися з омріяною спеціальністю та обрати заклад вищої освіти для навчання. Колектив історичного факультету бажає Вам успіху в проходженні всіх цих випробувань та щиро запрошуємо до нас на навчання. На історичному факультеті ви можете обрати спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія а також 081 Право. Отримавши різнобічну та глибоку гуманітарну випускники історичного напряму працюють у різних сферах. Звісно хтось обирає роботу вченими або викладачами школи, інші працюють в політичних фондах, аналітичних центрах, у сфері бізнесу. Також історики мають можливість працювати в журналістиці та на телебаченні. Ще один напрямок працевлаштування - сфера менеджменту та органи державного управління. Випускники історичних факультетів можуть зробити кар'єру на посаді спічрайтерів та аналітиків. В їх обов'язки входить складання оглядів, аналіз явищ в динаміці. Досить велика кількість істориків працюють особистими радниками або іміджмейкерами видатних політиків та громадських діячів.

До уваги студентів!

Шановні студенти!!!

Ви маєте можливість зустрітися з викладачами (за необхідності) очно при умові дотримання карантинних обмежень та заходів безпеки. Викладачі будуть чекати на Вас у відповідний день і час, визначений графіком.

Велике прохання у разі необхідності очної зустрічі, повідомляти викладача завчасно (контактні дані у графіку).

графік 1

графік 2графік 3