Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Перемога уманської магістрантки

Минулого тижня на базі Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу наукових есе, присвячених 100-річчю Угоди співпраці між УНР та Річчю Посполитою.

Поважному та авторитетному журі було складно визначити переможців, адже заявок на участь в конкурсі було багато, а кількість призових місць обмежена. Цікаві та неординарні студентські есе засвідчили високий рівень учасників конкурсу. Серед них журі відзначила магістрантку історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Аліну Балабай, яка виборола І місце.

грамота а аліна б

Вітаємо переможницю та її наукових керівників — доц. кафедри історії України Марію Рогожу та проф. кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ігоря Кривошею.

download2