В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ ІЗ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ СТУДЕНТІВ IV КУРСУ

18 грудня 2020 року о 13:00 год. на кафедрі всесвітньої історії та методик навчання під керівництвом проф. П.І.Горохівського відбувся онлайн-захист курсових робіт студентів IV курсу за допомогою веб-сервісу Google Meet.

k2

k1

Кожен студент представив свою тему наукової роботи, дав відповіді на запитання членів комісії, наукового керівника. Захист наукових робіт у досить незвичному форматі став хорошим досвідом для студентів для майбутніх творчих напрацювань. Окрім того, що історики захищали свої наукові роботи, вони також спілкувалися у невимушеній атмосфері, адже встигли засумувати одні за одними, і за студентськими буднями у стінах рідного університету.

k3

Комісія високо оцінила наукові здобутки студентів, відзначивши належний рівень підготовки та захисту курсових проектів, чіткість структури дослідницьких робіт, систематичну і наполегливу роботу.

k4

Бажаємо натхнення та ще більших творчих та наукових злетів!!!