Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Вітаємо з Новим роком!

Добігає кінця 2020 рік. У феєрії магії новорічних і різдвяних свят хочеться зупинитися і подумати про майбутнє. Задумуючи бажання, звичайно, дуже хочеться миру, добробуту, спокою і стабільності. Хочеться вірити в те, що щедро покроплена кров’ю українська земля обов’язково заколоситься нивою достатку, щастя, любові. А якщо вірити, особливо напередодні Нового року та різдвяних свят – то мрія збудеться і ця віра стане реальністю! Щиро   зичимо   Вам   миру   і   злагоди,  міцного  здоров’я  та  успіхів.   Нехай  різдвяно-новорічна   казка   наповнить  Ваші  серця  надією   та   любов’ю,  домівки  –  радістю  та  добробутом,  а душі – незгасним вогнем світла та добра! З Новим роком! З Різдвом Христовим! З майбутнім щастям, з майбутнім миром, з майбутніми гараздами у 2021 та наступних роках!

vitannia
                                                                         З повагою колектив історичного факультету