uken

Блог декана

DSC 8295

Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.


Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.


Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;

- Практика у складі академічної археологічної експедиції;

- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;

- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;

- Навчання на військовій кафедрі;

- Аспірантура з «Історії та археології»;

- Докторантура з «Історії та археології»;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання

50

Вітаємо з Новим роком!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 Добігає кінця 2020 рік. У феєрії магії новорічних і різдвяних свят хочеться зупинитися і подумати про майбутнє. Задумуючи бажання, звичайно, дуже хочеться миру, добробуту, спокою і стабільності. Хочеться вірити в те, що щедро покроплена кров’ю українська земля обов’язково заколоситься нивою достатку, щастя, любові. А якщо вірити, особливо напередодні Нового року та різдвяних свят – то мрія збудеться і ця віра стане реальністю! Щиро   зичимо   Вам   миру   і   злагоди,  міцного  здоров’я  та  успіхів.   Нехай  різдвяно-новорічна   казка   наповнить  Ваші  серця  надією   та   любов’ю,  домівки  –  радістю  та  добробутом,  а душі – незгасним вогнем світла та добра! З Новим роком! З Різдвом Христовим! З майбутнім щастям, з майбутнім миром, з майбутніми гараздами у 2021 та наступних роках!

vitannia                                                                         
                                                                         З повагою колектив історичного факультету