Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з політології у 2020/2021 н.р.

Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських
наукових робіт з політології у 2020/2021 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» від 24.11.2020 р. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини обрано базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології у 2020/2021 навчальному році серед студентів, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра в закладах вищої освіти незалежно від форм власності та підпорядкування. З дотриманням законодавства в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 науково-практична конференція ІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології у 2020/2021 навчальному році буде відбуватися у режимі відеоконференції.

Термін проведення ІІ туру Конкурсу 15–16 квітня 2021 р.

Порядок проведення Конкурсу
1 етап ІІ туру – рецензування робіт (лютий – березень 2021 року);
2 етап ІІ туру – захист робіт, підведення підсумків Конкурсу на науково-практичній конференції у режимі відеоконференції (15-16 квітня 2021 року).

До участі запрошуються студенти-переможці І туру Конкурсу з політології. Кожен заклад вищої освіти подає не більше трьох наукових робіт, оформлених згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей від 18.04.2017 р. Роботи надіслати до 15 лютого 2021 року (за поштовим штемпелем) на адресу університету: Кафедра соціальних і правових дисциплін, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова, 28, м. Умань, Черкаська область, 20300. Конкурсні роботи та окремо під тим самим шифром відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи докладаються в окремому заклеєному конверті.
До 29 березня 2021 року на веб-сайті наукового порталу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (https://nauka.udpu.edu.ua) буде оприлюднена інформація про дату проведення підсумкової науково-практичної конференції та рейтинговий список запрошених для участі у конференції та їхні наукові роботи.
Одночасно на адресу закладів вищої освіти будуть направлені листи-запрошення авторам наукових робіт для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

Також Ви можете ознайомитися з:

1. Наказом МОН України "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році" від 24.11.2020 №1457

2. Наказом МОН України "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей" від 18.04.2017 №605

3. Інформаційним листом про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології у 2020/2021 навчальному роціпро проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології у 2020/2021 навчальному році

За додатковою інформацією звертатися до оргкомітету Конкурсу за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також за телефонами:
(04744) 3-40-44 – деканат історичного факультету;
+38-063-718-97-77 – секретар Галузевої комісії Конкурсу Пархета Вікторія Іванівна.

З повагою, організаційний комітет