Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

З Різдвом Христовим!

7 січня православна церква відзначає Різдво Христове - велике свято, присвячене народженню Ісуса у Віфлеємі від Діви Марії. Це одне з найбільших свят усіх християн.

За українським звичаєм, під спів ми зустрічаємо народження Христа. Усі молитви стають почутими! У Святвечір родини збираються разом за одним столом, забуваються негаразди!

Світло Різдва приходить до наших домівок та сердець.

Від щирого серця вітаємо З Різдвом Христовим! Бажаємо добра, щастя, радості і веселощів, нехай на вашому життєвому шляху ніколи не зустрічається смуток і будь-які неприємності. Будьте завжди щасливі і життєрадісні, творіть добро, яке обов'язково до вас повернеться в десятикратному розмірі!

Божого благословення кожному!

Христос народився!