Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Вітаємо Кузнець Тетяну Володимирівну з ювілейним Днем народження!

Колектив історичного факультету щиро вітає з ювілейним Днем народження завідувача кафедри історії України, доктора історичних наук, професора, керівника лабораторії «Історичне краєзнавство Уманщини» Кузнець Тетяну Володимирівну.

0 02 05 b470e8a05deac7d06031a1edf4363a63f698711cf647c756498d10ad07665592 2b06d5d7

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, великих успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та поважають колеги і нехай  негаразди та непорозуміння обходять Вас стороною.
Хай доля збагачує Вас , енергією, натхненням, життєвою мудрістю і завжди наповнює радістю сьогодення.

З днем народження!

з ювілеєм