Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Акредитація ОП "Право"

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 11 лютого 2021 року № 275 - Е, призначено експертну групу для проведення акредитаційної експертизи у дистанційному режимі за спеціальністю «081 Право» освітньої програми «Право» за початковим рівнем (короткий цикл) вищої освіти.

Строк роботи експертної групи з 01 по 03 березня 2021 року включно.

02 березня 2021 з 17:00 до 18:00 год. відбудеться відкрита зустріч на платформі zoom, запрошується усі бажаючі.

Приєднатись до зустрічі можна за посиланням:

Идентификатор конференции: 728 6961 6600

Код доступа: 2020