Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Вітаємо Тетяну Кузнець з врученням Почесної грамоти НСКУ

25 лютого відзначила свій ювілей доктор історичних наук, професор, Почесний краєзнавець України Тетяна Володимирівна Кузнець. З ювілейною датою Тетяну Володимирівну привітали друзі, студенти, колеги, представники громадськості. Очільник Уманської організації Національної спілки краєзнавців України професор Ігор Кривошея вручив ювілярці Почесну грамоту Національної спілки краєзнавців України.

photo5328

Вітаємо Тетяну Володимирівну з отриманням почесної грамоти та щиро бажаємо невичерпного творчого натхнення, плідної праці на науковій та педагогічній ниві, віри і оптимізму. З роси та з води на многая літа!

Грамота1