uken

Блог декана

DSC 8295

Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.


Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.


Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;

- Практика у складі академічної археологічної експедиції;

- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;

- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;

- Навчання на військовій кафедрі;

- Аспірантура з «Історії та археології»;

- Докторантура з «Історії та археології»;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання

50

Засідання вченої ради історичного факультету.

26 березня 2021 р. під головуванням декана історичного факультету професора Анатолія Карасевича відбулося засідання вченої ради історичного факультету.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань:

1. Про підготовку кваліфікаційних робіт студентів денної та заочної форм навчання (доповідали завідувач кафедри історії України професор Тетяна Кузнець та завідувач кафедри всесвітньої історії та методик навчання професор Петро Горохівський). 

2. Звіт про проходження виробничої практики студентами 4-го курсу (доповідала заступник декана з педагогічної практики Валентина Голобородько).  

3. Звіт про роботу Науково-дослідної лабораторії «Археологія Уманщини імені Володимира Панасовича Круца» у 2020 р. (доповідала керівник лабораторії професор Світлана Біляєва).

0 02 04 302f66a5145b1df80a10a2578563efed9bc4c09b19608de8f7f4e9db4a3dacfd cb53b485