Онлайн семінар відділу історії України ХІХ – початку ХХ ст. Інституту історії України НАНУ

6 квітня 2021 р. на онлайн платформі Google Meet відбувся семінар, організований відділом історії України ХІХ – початку ХХ ст. Інституту історії України НАНУ. Доповідачем виступила доктор історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України Валентина Степанівна Шандра з темою «Дворяни «українських» губерній у діяльності органів земського самоврядування (1860-ті – початок ХХ ст.)». Серед 50 учасників заходу участь у дискусії взяли викладачі кафедри всесвітньої історії та методик навчання – професор Ігор Іванович Кривошея, доцент Ольга Володимирівна Барвінок та аспірант кафедри історії України Антон Терещук.

2.6.4

1.6.4.21