ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ПОЛІТОЛОГІЇ

16 квітня 2021 р. відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології.

foto 1 1

Галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити:

Дипломами І ступеня: Ковальчук Анастасію Євгенівну (Національний університет «Львівська політехніка») та Гринишина Єгора Сергійовича (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).

Дипломами ІІ ступеня: Калинчук Христину Вікторівну (Національний університет «Львівська політехніка»); Іваннікову Ірину Олександрівну (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди); Мущенко Яну Олександрівну (Національний університет «Львівська політехніка»); Доценка Максима Валерійовича (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

Дипломами ІІІ ступеня: Трофімову Ірину Василівну (Луцький національний технічний університет); Михайлишина Маркіяна Олеговича, (Львівський національний університет ім. «Івана Франка»); Качуровського Ореста Петровича (Західноукраїнський національний університет); Сітарського Богдана Івановича (Національний університет «Острозька академія»); Майчуба Андрія Олександровича (Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара); Погорелюк Єлизавета Юріївна та Олексієнко Артем Сергійович (Донецький національний університет ім. В. Стуса).

Усі учасники ІІ етапу ІІ туру Конкурсу отримали Грамоти у номінаціях:

«За кращий публічний захист наукової роботи» грамоти отримали: Іваннікова Ірина Олександрівна (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди); Калинчук Христина Вікторівна (Національний університет «Львівська політехніка»); Ковальчук Анастасія Євгенівна (Національний університет «Львівська політехніка»); Мущенко Яна Олександрівна (Національний університет «Львівська політехніка»); Сітарський Богдан Іванович (Національний університет «Острозька академія»).

«За краще ведення дискусії» грамоти отримали: Качуровський Орест Петрович (Західноукраїнський національний університет); Михайлишин Маркіян Олегович (Львівський національний університет ім. «Івана Франка»); Оганесян Жанна Андраніківна (Чорноморський національний університет ім. П. Могили); Смаглюк Рита Михайлівна (Волинський національний університет ім. Лесі Українки).

«Кращий знавець історії політичної думки» грамоти отримали: Алієва Дарина Гамідівна (Приазовський державний технічний університет); Доценко Максим Валерійович (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини); Латіпова Аліна Сергіївна (Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна); Стеценко Артур Володимирович (Уманський національний університет садівництва).

«За інноваційний наукових підхід» отримали грамоти: Гринишин Єгор Сергійович (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича); Погорелюк Єлизавета Юріївна та Олексієнко Артем Сергійович (Донецький національний університет ім. В. Стуса); Трофімова Ірина Василівна (Луцький національний технічний університет); Ясьмо Ольга Валеріївна (Запорізький національний університет).

«Кращий знавець теорії політики» грамоти отримали: Кіндрачук Надія Зіновіївна (Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка); Кондрат Анастасія Володимирівна (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника); Майчуб Андрій Олександрович (Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара); Чульська Катерина Олексіївна (Маріупольський національний університет).

Усі керівники отримали Подяки за підготовку переможців та учасників Конкурсу.

foto 1 2

Кандидат філософських наук, професор, декан історичного факультету Карасевич Анатолій Олександрович від імені голови галузевої конкурсної комісії доктора педагогічних наук, професора, ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Безлюдного Олександра Івановича та проректора з наукової роботи, професора кафедри вищої математики та методики навчання математики Годованюк Тетяни Леонідівни, привітав переможців Конкурсу та побажав усім учасникам Конкурсу подальших наукових здобутків, нових злетів і перемог.