Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕРГОВИЙ КУРС ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ

З 19  по 23 квітня  для вчителів історії проходили курси: «Використання засобів ІКТ у навчанні історії». Курси проводив кандидат історичних наук, старший викладач кафедри всесвітньої історії та методик навчання Сергій Куценко.

kurs

Курс «Використання засобів ІКТ у навчанні історії» розрахований на вчителів, які прагнуть удосконалити власну професійну майстерність і сформувати інформаційно-цифрову компетентність, що передбачає широке  використання комп’ютерної техніки та різних інформаційних ресурсів, сервісів, відбору електронних програмних засобів та створення авторського програмного забезпечення уроків, виховних заходів, батьківських зборів, оцінювання навчальних досягнень учнів, оформлення звітної документації.

Слухачам курсу було запропоновано опанувати Інтернет-сервіси: Timeline JSІ, ThingLink, Powtoon. За допомогою представлених онлайн-сервісів є можливість дуже швидко і легко візуалізовувати дані в хронологічній послідовності, створювати інтерактивні плакати та відеопрезентації.

kurs2

kurs3