ПЕРЕГЛЯД ТА ОБГОВОРЕННЯ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ «БИТВА ЗА ЧОРНОБИЛЬ»

26 квітня 1986 року трапилась подія, що назавжди закарбувалась в пам’яті. Аварія на Чорнобильській АЕС зруйнувала тисячі життів, стала найбільшою техногенною катастрофою в історії людства, а відлуння наслідків того дня доноситься до нас і сьогодні.

ТИТУЛЬНА

На історичному факультеті,  до 35-х роковин Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів. Зокрема, заступник декана з виховної роботи – Альона Шмалюх разом із студентами 3 курсу переглянули та обговорили документальний фільм «Битва за Чорнобиль». У фільмі йдеться про надскладну роботу з ліквідації аварії, про спроби не допустити другий вибух на АЕС, а також про шалену дозу радіації, яку отримали жителі Прип’яті в перші дні після вибуху через замовчування владою масштабів катастрофи.

Студенти поділилися своїми враженнями від перегляду фільму, пригадали, яких наслідків зазнала природа, земля та люди від Чорнобильської аварії.