Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Шановні викладачі та студенти!!!

У зв’язку із необхідністю дотримання карантинних обмежень для закладів освіти, рекомендацій Міністерства освіти і науки України та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 405 від 21 квітня 2021 року, у період з 05.05.2021 до 29.05.2021 р. навчання на факультеті для здобувачів вищої освіти всіх курсів денної та заочної форм навчання ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та «Магістр» проходитиме в дистанційному режимі (наказ ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини № 540 о/д від 27.04.021 р.).

Заліково-екзаменаційна сесія та випускна атестація буде проведена у змішаному форматі (студенти, які проживають у «червоній» зоні та хворі на covid 19 – дистанційно, всі решта – очно).