uken

Блог декана

DSC 8295

Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.


Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.


Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;

- Практика у складі академічної археологічної експедиції;

- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;

- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;

- Навчання на військовій кафедрі;

- Аспірантура з «Історії та археології»;

- Докторантура з «Історії та археології»;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання

50

Вічна пам`ять Сергію Бондарю - студенту 53 групи!

Шановні друзі і колеги! Студентська громадо факультету! Напередодні Великого свята-  Воскресіння Ісуса Христа, зупинилося серце у Сергія Бондаря, магістранта 53 групи нашого факультету. 
0 02 05 9a66de23d6201e8294763137e55b4eb49677a2e4a132f5c0e7c4bc6c4b5c9e67 485a6666

Не дивлячись на фізичні вади, Сергій завжди був оптимістом. Як майбутній історик він щиро вірив, що наступить в Україні мир. А ще - ми всі знову зберемось у нашій Альма матері, щоб вивчати історію держави в яку він був закоханий і мріяв стати учителем, щоб нести дітям правду про нашу минувшину і нинішні біди. Принаймні так він мені говорив за кілька днів до сьогодні... 

А нині його не стало...Болить душа від безсилля, бо допомогти уже не можливо...Він навіки залишиться у нашій пам’яті таким, яким знали ми його впродовж п’яти років.

Нехай земля буде тобі теплою і легкою!

Колектив факультету виказує щирі співчуття рідним і близьким покійного.

unnamed