Шановні абітурієнти!
Нині один з найвідповідальніших етапів вашого життя – потрібно успішно скласти ЗНО, визначитися з омріяною спеціальністю та обрати заклад вищої освіти для навчання. Колектив історичного факультету бажає Вам успіху в проходженні всіх цих випробувань та щиро запрошуємо до нас на навчання. На історичному факультеті ви можете обрати спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія а також 081 Право. Отримавши різнобічну та глибоку гуманітарну випускники історичного напряму працюють у різних сферах. Звісно хтось обирає роботу вченими або викладачами школи, інші працюють в політичних фондах, аналітичних центрах, у сфері бізнесу. Також історики мають можливість працювати в журналістиці та на телебаченні. Ще один напрямок працевлаштування - сфера менеджменту та органи державного управління. Випускники історичних факультетів можуть зробити кар'єру на посаді спічрайтерів та аналітиків. В їх обов'язки входить складання оглядів, аналіз явищ в динаміці. Досить велика кількість істориків працюють особистими радниками або іміджмейкерами видатних політиків та громадських діячів.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕКАНА ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Колектив історичного факультету та студентство сердечно вітає з Днем народження декана факультету, Заслуженого працівника освіти України, професора кафедри філософії та суспільних дисциплін Карасевича Анатолія Олександровича! Вітаючи Вас з цією знаменною датою, висловлюємо щиру вдячність за невтомну самовіддану працю на ниві навчання та виховання студентської молоді, високий професіоналізм і підтримку!

61623025 2330597463627920 787760181055324160 n

Шановний Анатолію Олександровичу, прийміть наші поздоровлення з днем народження. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших студентів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення.

Анатолію Олександровичу, для Вас троянди, усмішки, цілунки, привітання!