Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

ВІТАЄМО ЗІНАЇДУ СВЯЩЕНКО З ОБРАННЯМ НА ПОСАДУ ДЕКАНА ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

27 серпня 2021 року відбулись збори трудового колективу історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини. Перший проректор, професор Андрій Гедзик представив колективу факультету для погодження кандидатуру Священко Зінаїди Василівни, претендента на посаду декана історичного факультету.

20212

Зінаїда Василівна представила колективу програму подальшої модернізації та розвитку факультету на найближчі роки та охарактеризувала основні засади діяльності.

20213

За результатами волевиявлення членів трудового колективу факультету кандидатуру Зінаїди Священко було одноголосно підтримано на посаду декана історичного факультету.

20211

Вітаємо Зінаїду Василівну Священко з обранням на посаду декана історичного факультету! Бажаємо, щоб Ваш професіоналізм і досвід, наполегливість та відповідальність сприяли розвитку та утвердженню лідерських позицій історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини. Зичимо Вам успіхів, нових ідей та енергії для досягнення запланованих горизонтів.