Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

ІНСТРУКТАЖ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

07 вересня 2021 року на історичному факультеті відбулася зустріч кураторів академгруп та керівників практик із начальником відділу охорони праці та пожежної безпеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Наталією Ткаченко, яка наголосила, що працівники повинні дотримуватись трудової дисципліни, вимог нормативних актів про охорону праці, дбати про особисту безпеку і здоров’я під час виконання будь-яких робіт, та безпеку і здоров’я студентів, дотримуватися загальних правил пожежної безпеки тощо. Особливий наголос було зроблено на дотриманні правил під час проходження студентами практик та обов’язковість проведення інструктажів із студентами.

Присутні також обговорили інструкцію, розроблену відповідно до «Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти», яка є актуальною в умовах карантинних обмежень.

1 1

Декан факультету професор Зінаїда Священко наголосила, що дотримання основних правил і вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності під час навчання та практичної підготовки є вкрай важливим, так як їх неухильне виконання є запорукою збереження життя та здоров’я наших студентів.

2 2