ПРО ГЕНЕАЛОГІЮ ПОЛЬСЬКИХ АРИСТОКРАТІВ ПОТОЦЬКИХ В «СОФІЇВЦІ»

14 вересня 2021 р. було проведене лекційне заняття з навчальної дисципліни «Генеалогія» для студентів 31 групи історичного факультету, освітньої програми «Історія та археологія. Європеїстика» у Національному дендрологічному парку «Софіївка».

изображение viber 2021 09 14 18 37 42 169222

Гарант освітньої програми «Історія та археологія. Європеїстика» професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ігор Кривошея розповів про історію та генеалогію однієї з найвпливовіших аристократичних родин Потоцьких XVII – початку XX ст. Цей відомий шляхетський рід поділяється на кілька ліній та декілька гілок, історія однієї – тульчинської – тісно повязана з історією Умані та Уманщини. Вихідці з цього роду обіймали державні пости, були воєначальниками, меценатами. Атмосфера Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України створила для лекції своєрідний та реалістичний антураж шляхетського маєтку XVIIІ – XІX ст.

изображение viber 2021 09 14 18 19 34 794111

изображение viber 2021 09 14 18 19 38 516