Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

АКТИВІЗУЄМО УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКУ МОБІЛЬНІСТЬ

16 вересня 2021 р. відбулася зустріч професора Університету імені Адама Міцкевича в Познані, доктора габілітованого Міхала Ярнецького зі студентами усіх факультетів УДПУ. Наші університети пов’язує вже понад п’ятнадцятилітня історія плідної та активної співпраці: конференції, літні школи, обміни тощо.

IMG 20210916 125830 min

Польський професор презентував можливості академічної мобільності для уманських студентів, які може бути реалізовано на базі мистецько-педагогічного факультету (м. Каліш) Університету імені Адама Міцкевича в Познані.

Голова студентської ради історичного факультету Сніжана Мойсей поділилася враженнями про зустріч: «Пан Міхал Ярнецький розповів цікаву інформацію про фахову підготовку студентів різних факультетів, де можна здобути ще одну вищу освіту. Студентам УДПУ пропонуються якісні освітні послуги за прийнятними цінами. Наголошувалося також на можливостях брати участь у стипендіальних програмах та перспективах подальшого працевлаштування. Істориків дуже зацікавила спеціальність «Охорона культурних цінностей». Щиро дякую, за пізнавальну лекцію».

IMG 20210916 125506 min