ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ ЗА КУБОК ДЕКАНА

В рамках заходів до Дня Українського козацтва, на історичному факультеті відбулися змагання з футболу за Кубок декана.

Серед студентів І – ІІІ курсів було сформовано 3 команди. Всі матчі проходили у безкомпромісній боротьбі та дружній атмосфері.

Результати змагання є такими:

І місце вибороли студенти 2 курсу. Склад команди: Дмитро Ткаченко, Сергій Лут, Олексій Рябоконь, Олександр Бузовський та Володимир Матвієць.

ІІ місце – студенти 1 курсу. Склад команди: Максим Катеринич, Владислав Лук'яненко, Ілля Комайгородський, Максим Гаврилюк, Олександр Безкоровайний, Сергій Михайловський та Владислав Овчаренко.

ІІІ місце – студенти 3 курсу. Склад команди: Дмитро Іванюк, Сергій Сивак-Машевський,  Ростислав Мороз, Віталій Музика та Владислав Веселовський.

На завершення, декан історичного факультету – Зінаїда Священко привітала всіх учасників змагання, нагородила команди грамотами та солодкими подарунками.

Колектив історичного факультету пишається своїми кращими спортсменами. Бажаємо наполегливості, високих здобутків та перемог, удачі та підкорення нових спортивних висот.