Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Як тяжко, як тужно
Моєму народу болить!
Борис Олійник

6 квітня 1986 року – дата, котру пам’ятає увесь світ. Дата, коли відбулася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства – аварія на Чорнобильській АЕС. Тисячі ліквідаторів поставили під загрозу власне життя борючись з аварією на ЧАЕС і наш обов’язок – пам’ятати про цих людей.
 24 квітня 2014 року на зустріч зі студентами історичного факультету завітали гості: Березовський Юрій Трохимович – Голова Уманської міжрайонної організації «Союз Чорнобиль» та Богданович Микола Борисович – полковник, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС. Щемна розповідь про трагічні події 28-річної давності, непохитний патріотизм та рішуча готовність вести боротьбу з ворогом видимим чи не видимим не могли залишити байдужими нікого.

407s

Побажання міцного здоров’я, оптимізму та життєвих гараздів від декана факультету професора Кузнець Тетяни Володимирівни та щирі оплески від студентства були виявом щирої подяки героям за їх подвиг.

407i
25 квітня студентство нашого факультету вшанувало пам'ять загиблих хвилиною мовчання біля Уманського пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.