"Збережемо пам'ять 2014"

Сектор розвитку волонтерського руху історичного факультету розпочав активну співпрацю з Всеукраїнською громадською організацією «Союз «Народна пам’ять». Спільно з членами цієї організації студенти нашого факультету Болтян Руслан, Євсеєнко Олександр, Коряк Андрій, Осадченко Дмитро, Перепелюк Володимир, Стеблина Ярослав, Сторожук Олександр, Черевко Любов, Шараєвська Жанна та Яремчук Іван допомогли привести у порядок братську могилу, де поховані військовополонені Лазарету №2, який діяв в роки німецької окупації. В ході благоустрою могили студенти-історики провели роботи з очищення території від сміття та оброблення клумби.

8TzOQHfytb8
6KdeMyeyB68
Зазначимо, що в Україні відбувається акція «Збережемо пам'ять 2014», в рамках якої небайдужа молодь займається впорядкуванням братських могил.