МЕТОДИЧНИЙ ІВЕНТ «ВИКЛИКИ РЕФОРМИ НУШ У НАВЧАННІ ІСТОРІЇ»

15 лютого 2022 року в дистанційному режимі відбувся методичний івент «Виклики реформи НУШ у навчанні історії» для вчителів історії Гайворонської міської територіальної громади. До участі були залучені науково-педагогічні працівники: Тетяна Ремех ‒ кандидат педагогічних наук, завідувач відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, Петро Горохівський ‒ кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Зоя Возна ‒ кандидат педагогічних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вікторія Касьяненко ‒ директор КУ «Гайворонського центру професійного розвитку педагогічних працівників».

Screenshot 5

На заході обговорювалися важливі питання щодо особливостей впровадження реформи НУШ для учнів 5-х класів:

- «Особливості викладання предметів громадянської та історичної освітньої галузі відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти» (Тетяна Ремех);

- «Оцінювання результатів навчання учнів у Новій українській школі» (Петро Горохівський);

- «НУШ: моделі навчальних програм для 5 класу з громадянської та історичної освітньої галузі» (Зоя Возна);

- «Особливості вибору підручників для 5 класу Нової української школи» (Вікторія Касьяненко).

изображение viber 2022 02 17 14 40 56 667

Під час зустрічі вчителі ставили питання та взяли участь у дискусії. По завершенню семінару вчителі висловили подяку доповідачам.

Screenshot 21