ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ ВІДБУЛАСЯ

З метою створення умов для фахового зростання студентів-істориків та у відповідності з наказом ректора університету «Про організацію та проведення в університеті І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади» 21 лютого 2022 р. на історичному факультеті була проведена олімпіада з історії. Напередодні, 14 лютого, за розпорядженням декана факультету д. іст. н., професора Зінаїди Священко був створений оргкомітет для проведення олімпіади. Його очолювала к. іст. н, проф. Олена Скрипник, а до складу увійшли: д. іст. н., проф. Тетяна Кузнець, к. пед. н., професор Петро Горохівський, к. пол. н., проф. Любов Шачковська, к. іст. н., ст. викл. Сергій Куценко.

зображення viber 2022 02 21 12 43 07 774

Брати участь в олімпіаді зголосилися 49 студентів та магістрантів історичного факультету. Зареєструвавшись, вони отримали тестові завдання з історії України та всесвітньої історії ХХ ст. Правильне виконання усіх завдань могло принести 72 бали. Завдання мали 3 рівні складності, а особливо третій вимагав комплексного мислення і системного підходу.

Усі учасники олімпіади показали пристойний рівень знань, але у десятку лідерів увійшли такі учасники:

1.Свердлова Євгенія Іванівна

2.Грудненко Ірина Євгеніїна

3.Клишкін Микола Анатолійович

4.Дем'янюк Анастасія Василівна

5.Штербава Олена Олександрівна

6.Заболотна Світлана Сергіївна

7.Караджієв Максим Сергійович

8.Заболотна Софія Сергіївна

9.Скаженюк Аліна Миколаївна

10.Бондаренко Діана Сергіївна

Отже, місця переможців вибороли:

1 місце – Свердлова Євгенія (33 група)

2 місце – Грудненко Ірина (33 група)

3 місце – Клишкін Микола (51 група)

Вітаємо переможців!!! Молодці!!! Так тримати!!!

Вітаємо усіх учасників, які звірили свій рівень знань з історії в першу чергу для себе і зробили висновки про напрями фахового зростання.

всесвітня історія

історія України нове