ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЙ З ІСТОРІЇ ПОЛЬЩІ: ЗУСТРІЧ З ПРОФ. ТАДЕУШЕМ СРОГОШЕМ

Студенти історичного факультету, аспіранти, викладачі та усі зацікавлені в історії Польщі, в удосконаленні польскої мови мають можливість брати участь в онлайн-лекторії, який ініційований Польським культурно-освітнім центром на чолі із проф. Ігорем Кривошеєю.

23 лютого 2022 р. на платформі Google Meet відбулася зустріч з відомим польським істориком-дослідником XVIII ст., автором десятків монографій та статей, доктором габілітованим Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша в Ченстохові, професором Тадеушем Срогошем. Тема лекції «Стиль життя військових Коронної та Литовської армій у XVIII ст.» викликала інтерес слухачів, які взяли участь у дискусії. Переклад українською здійснював аспірант, фахівець Польського культурно-освітнього центру Антон Терещук.

ф1