Студенти історичного факультету зараховані до колегіуму МІГуС

УДПУ імені Павла Тичини створює всі умови для особистісного та наукового розвитку своїх студентів. Однією з таких умов є навчання в Колегіумі Міждисциплінарних Індивідуальних гуманітарних студій, який діє на базі Польського культурно-освітнього центру. 23 та 24 вересня відбулося 2 етапи співбесіди для вступу на навчання до Колегіуму. На розгляд комісії, яку очолює директор Колегіуму професор Кривошея Ігор Іванович було представлено анкети кандидатів.

Студенти презентували по дві теми, які найбільше відповідають їх науковим інтересам. Варто відзначити високий рівень підготовки студентів, їх бажання вивчати та пізнавати щось нове.Екзаменаційна комісія прийняла рішення зарахувати до Колегіуму МІГуС кандидатів, які за результатами співбесіди одержали оцінку 30 і більше балів та підсумкова оцінка яких становить більше 45,0 балів. Приємно, що студенток другого курсу історичного факультету Рябоконь Дарію та Дабіжу Альону зарахували до основної групи Колегіуму МІГуС.Навчання в Колегіумі триватиме 3 роки. По завершенню студій випускники отримають сертифікати з переліком зарахованих дисциплін.

Побажаємо нашим студентам успіхів у навчанні та плідних наукових здобутків!