Перший ювілей «Поетичної Кліо»

Коли рядки лягають на папері, мимовільно римуючись, і перетворюючись в поезію, те не варто складати в шухляду! Будь яка творчість варта уваги! Саме з такою думкою рік тому вперше зібрались студенти історичного факультету. Бажання поділитись власними творіннями переросло в щось значно більше. Так виникла літературна студія «Поетична Кліо», якій 13 листопада виповнився 1 рік!

LOWsow92yhU1
День народження відтворювало атмосферу першого засідання літературної студії. Поети згадали з чого все починалось, поділилися своїми враженнями та емоціями, новими, та вже добре знайомими старими поетичними творіннями. Слух потішили і гості з інших факультетів, які активно долучаються до мистецьких заходів, що відбуваються на історичному факультеті. В аудиторії панувала домашня атмосфера з творчими нотками, а теплий зелений чай зігрівав душу в холодний осінній вечір.

np9L0FjFS5I
ZVj-h7X8yD4
Під звуки гітари час летів невпинно, вечір мимоволі добігав до свого завершення, але тепла атмосфера, і відлуння поезії ще не один вечір грітимуть душі тих хто завітав на даний захід!