Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Вітаємо з Днем студента!

Шановні студенти! Сьогодні – День студента. Це не професійне свято, це свято молодості, мрій і великих можливостей. Адже студентські роки – найкращі! Закінчилося  дитинство і відкрився широкий світ дорослого життя. Романтична юність, опанування професії, кохання, а бува і створення сім’ї, - все це припадає на студентські роки. Тому вони збігають швидко, їх завжди замало і згадуються вони довго.
  Яскраве, галасливе, непосидюче студентство! Прийміть вітання і найщиріші побажання! Пам’ятайте відповідальність моменту: саме у студентські роки Ви маєте закласти потужний підмурівок будівлі своєї долі.
  Студенти-історики, дозвольте нагадати Вам про велику відповідальність, яку ви обрали для своїх пліч. Ви маєте вивчити і зберегти історію великого українського народу, ви маєте розуміти закономірності історичного процесу, ви маєте одночасно відчувати подих минулого і розуміти сучасне. Тому опановуйте мудрість книжну і життєйську.
  Шановні студенти! Святкуйте, пам’ятайте про своїх ровесників, які боронять незалежність України. Як патріоти, як чесні молоді люди, в силу своїх можливостей, виразіть солідарність і підтримку захисникам землі української.

z dnem studenta

Декан історичного факультету Тетяна Кузнець