Батьківські збори на історичному факультеті

Про особливості навчально-виховного процесу в умовах впровадження Закону України «Про вищу освіту», про адаптацію першокурсників, про студентський побут йшлося на батьківських зборах студентів першого курсу історичного факультету. Декан факультету професор Тетяна Володимирівна Кузнець запросила батьків до активної співпраці щодо входження першокурсників у студентську сім’ю.
Image16
Чи не найбільше батьків цікавили результати атестації студентів першого курсу, які систематизувала і графічно презентувала заступник декана з навчальної роботи доцент Ольга Володимирівна Скус.
Image19Яскраву феєрію гомінкого студентського дозвілля упродовж перших місяців навчання студентів першого курсу продемонструвала батькам заступник декана з виховної роботи викладач Антоніна Василівна Кукуруза. Посмішками осяялися обличчя батьків, коли вони бачили фото своїх дітей.

Image18Інформацію про особливості проходження першокурсниками археологічної практики батькам повідомив завідувач кафедри загальної історії професор Ігор Іванович Кривошея.
Image17
Та найбільше інформації про життя першокурсників факультету повідомили куратори студентських груп: доцент Олена Миколаївна Скрипник, доцент Любов Сергіївна Шачковська, кандидат історичних наук Ольга Володимирівна Барвінок, Ігор Юрійович Опацький.
Image21
Image22
Шляхом анкетування батьки повідомили зворотню інформацію про перші враження своїх дітей від студентського життя. Закономірно, що вони  різні, але абсолютна більшість першокурсників розповідає батькам що їм цікаво навчатись на історичному факультеті.