Очікувана перемога наших студентів на Міжнародному студентському турнірі з історії

18 – 20 листопада 2014 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Міжнародний студентський турнір з історії. Команда історичного факультету традиційно взяла в ньому участь. На двох попередніх турнірах (2012, 2013 рр.) уманські студенти займали треті місця після представників знаних та авторитетних університетів України. Минулого року зовсім мало бракувало нашим студентам, щоб виступити у фіналі. Цього року уманська команда у складі Квасневської Олександри, Колесніка Віталія, Перепелюк Ольги, Рябоконь Дарії виступила блискуче, увійшовши  до трійки найкращих університетів України. Перші троє склали основу нашої команди, Д. Рябоконь виконувала роль інформаційного помічника та запасного гравця.
Image24  Турнір показав, що уманці не лише не поступаються, а й перевершують студентів Києва, Львова, Дніпропетровська, Вінниці, Черкас, Чернігова. А також на рівних грають з командами, які вдруге поспіль вийшли у фінал. Запекла, цікава і драматична фінальна гра виявила, що команда історичного факультету зайняла друге місце, поступившись переможцям із Тернополя трохи більше ніж одним балом. Варто відзначити, що до перемоги нашу команду готували всі викладачі історичного факультету, які збагачували студентів знанням під час навчального процесу. Тренером-наставником переможців є завідувач кафедри загальної історії, професор Ігор Кривошея.
 Разом із командою УДПУ, але з нижчим рейтингом друге місце посіла команда Києво-Могилянсько академії. Ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огневʼюк назвав нашу команду «відкриттям турніру», а журі у неофіційному опитуванні щодо визначення найкращого гравця турніру майже одноголосно визнало найкращою нашу Олександру Квасневську. Вітаємо наших переможців, весь професорсько-викладацький склад історичного факультету та університет із знаковою перемогою.