Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Всеукраїнська студентська наукова конференція « Актуальні соціально - філософські питання сучасності»

28 листопада на кафедрі суспільних дисциплін  історичного факультету  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася VII Всеукраїнська студентська  наукова конференція «Актуальні соціально-філософські питання сучасності».

Image2
Із вітальним словом виступив завідувач кафедри суспільних дисциплін кандидат філософських наук, професор Карасевич Анатолій Олександрович.

Image1
Тематичне коло наукових інтересів учасників конференції охопило широкий спектр соціально-філософських проблем. Студенти були задіяні у таких секціях: філософія історії; філософія релігії; соціальна філософія; філософія культури; політична філософія; філософська антропологія; філософія освіти. Учасниками конференції стали 59 студентів ВНЗ України, зокрема з Черкас, Могильова-Подільського та Умані.

Image3