Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції

Кафедра суспільних дисциплін Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 26 березня 2015 року  запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції «Актуальні дослідження суспільних наук».

Напрями роботи конференції:
 Актуальні проблеми соціології (теорія та історія соціології, методологія та методи соціологічних досліджень, соціальні структури та соціальні відносини).
 Актуальні проблеми політології (теорія та історія політичної науки, політичні інститути та процеси, політична культура та ідеологія, політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку).
 Актуальні проблеми філософії (соціальна філософія; історія філософії; філософія культури; релігієзнавство; етика; філософія науки).
 Актуальні проблеми правознавства (історія держави та права; адміністративне і фінансове право; трудове право та право соціального забезпечення; конституційне право; цивільне право).
Детальніша інформація в інформаційному листі